fbpx
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
< 1 minut

Nagranie webinara “RODO dla programistów: devstyle LIVE z Beatą Marek z cyberlaw.pl”


10.05.2018

Pod koniec kwietnia miałem przyjemność poprowadzić rozmowę online z Beatą Marek z cyberlaw.pl na temat RODO: Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych. Wszystko w kontekście pracy (i innych działalności) programisty.

Startowałem z poziomu “wiem, że nic nie wiem”. Przez te półtorej godziny dowiedziałem się baaardzo dużo. Nasi widzowie również!

Zapraszam do obejrzenia nagrania… szczególnie, że do “magicznej daty” RODO pozostało już tylko pół miesiąca!

Nie przegap kolejnych postów!

Dołącz do ponad 9000 programistów w devstyle newsletter!

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłania na wskazany przez Ciebie adres e-mail informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z serwisem devstyle.pl. Będzie to marketing bezpośredni, do realizacji którego wykorzystamy Twoje telekomunikacyjne urządzenia końcowe. Administratorem Twoich danych osobowych będzie DEVSTYLE spółka z ograniczona odpowiedzialnością z siedzibą w Białymstoku (15-215) przy ul. Konopnickiej 14/8, NIP: 5423453088 (dawniej Maciej Aniserowicz prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, NIP 5422824401). Przysługuje Tobie prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz na devstyle.pl/RODO. Powered by ConvertKit

Comments are closed.

Kurs Gita

Zaawansowany frontend

Szkolenie z Testów

Szkolenie z baz danych

Facebook

Książka

Zobacz również