fbpx
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
< 1 minut

Słowo na niedzielę, o zwyczajności i niezwyczajności


07.02.2016

Czasami dopada nas LEŃ. Nawet jeżeli gdzieś w głębi coś krzyczy: ZRÓB TO!… to gdzieś indziej, bliżej mózgu, pojawia się szept: albo może wcale nie rób, walnij browara i obejrzyj serial.

Może wystarczy wtedy jakieś jedno małe zdanie… jedna pokusa… jedno leciutkie pchnięcie w odpowiednim kierunku…

Pamiętajcie:

“The difference between ordinary and extraordinary is that little extra.”
Jimmy Johnson

Nie przegap kolejnych postów!

Dołącz do ponad 9000 programistów w devstyle newsletter!

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłania na wskazany przez Ciebie adres e-mail informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z serwisem devstyle.pl. Będzie to marketing bezpośredni, do realizacji którego wykorzystam Twoje telekomunikacyjne urządzenia końcowe. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Maciej Aniserowicz prowadzący działalność gospodarczą w Białymstoku (15-215) przy ul. Konopnickiej 14/8, NIP 5422824401. Przysługuje Tobie prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzam Twoje dane znajdziesz na devstyle.pl/RODO. Powered by ConvertKit
Notify of
Wojciech Marusiak

Bardzo często tak mam. Ostatnio nie mogłem się zabrać za bloga – totalna awersja. Odpaliłem laba i w końcu ochota na pisanie przyszła.

Kurs Gita

Zaawansowany frontend

Szkolenie z Testów

Szkolenie z baz danych

Facebook

Książka

Zobacz również