fbpx
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
Home /

Szkolenia

Zapraszam do zapoznania się z ofertą szkoleniową i poczytania opinii dotychczasowych Uczestników. Poniżej znajduje się lista opracowanych obszarów, w których jestem ekspertem:

Zainteresowane firmy zachęcam do kontaku: szkolenia@devstyle.pl.

Swoją wizję “szkolenia idealnego”, którą staram się wprowadzać w życie, opisałem w poście “Najlepsze szkolenia programistyczne“.

Szkolenia otwarte

A może szkolenia otwarte? Co jakiś czas organizuję szkolenie dostępne indywidualnie dla wszystkich programistów.

Zapisz się na tej stronie, by być na bieżąco:
–> Informacje o szkoleniach otwartych

Szukasz czegoś innego?

Jeśli poszukujesz dobrych, autorskich szkoleń, z innych dziedzin to zachęcam do zapoznania się z ofertą firmy Bottega. Ich trenerzy (do grona których mam zaszczyt się zaliczać) naprawdę wiedzą co robią.

bottega

Nie przegap kolejnych postów!

Dołącz do ponad 9000 programistów w devstyle newsletter!

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłania na wskazany przez Ciebie adres e-mail informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z serwisem devstyle.pl. Będzie to marketing bezpośredni, do realizacji którego wykorzystam Twoje telekomunikacyjne urządzenia końcowe. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Maciej Aniserowicz prowadzący działalność gospodarczą w Białymstoku (15-215) przy ul. Konopnickiej 14/8, NIP 5422824401. Przysługuje Tobie prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzam Twoje dane znajdziesz na devstyle.pl/RODO. Powered by ConvertKit