fbpx
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
Home /

Kontakt

Uwaga, RODO: jeśli do mnie napiszesz, to Twoje dane zostaną przeze mnie przetworzone w celu przeczytania Twojej wiadomości i jej zignorowania lub udzielenia na nią odpowiedzi. To jest komunikacja bezpośrednia przez e-mail, Twoje dane nie zostaną zapisane nigdzie na tej stronie (nie ma tu formularza kontaktowego do pozostawienia danych).

Teraz, dalej: jeśli interesuje Cię współpraca komercyjna (promocja firmy, rekrutacji, eventu, produktu, … ) to zapraszam na stronę Współpraca.

Teraz, dalej: okazało się, że mimo spędzania GODZIN dziennie w mailu, nie jestem w stanie wszystkim odpisać tak, jak bym chciał. Przepraszam więc, ale nie ma co się dalej oszukiwać: nie wyrabiam.
Jeśli chcesz napisać:

  • z pytaniem o programowanie
  • ze swoim CV do review
  • z pomysłem na biznes lub aplikację
  • ze specyfikacją projektu do wyceny
  • z prośbą o poradę w karierze

… to te tematy staram się poruszać na większą skalę i komunikacja 1:1 przestała się sprawdzać. Prawie wszystko, co mam do przekazania, zawarłem w wielu odcinkach VLOGa, a sama esencja znajduje się w mojej książce “Zawód: Programista”. Bardzo zachęcam też do zostawienia swoich refleksji na grupie “devstyle community” na FB. Mamy tam dużo łebskich osób. Oznacz mnie jeśli uznasz, że akurat mój feedback będzie wyjątkowo cenny. W ten sposób może ktoś jeszcze skorzysta na naszej komunikacji :). Link do grupy: http://devstyle.pl/grupa.

Teraz, dalej: jeśli chcesz się koniecznie ze mną skontaktować bezpośrednio, to łap mnie na maila: kontakt <@> devstyle.pl . Uprzedzam, że ze wspomnianych wyżej przyczyn: nie na wszystkie maile odpisuję, sorry. Liczę na zrozumienie i robię co mogę, ale i 40 godzin tygodniowo spędzanych w mejlach by nie wystarczyło.

Howgh!