fbpx
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
Home /

O mnie

“Emerytowany” programista z kilkunastoletnim doświadczeniem. W 2015 roku rzucił świetnie płatną posadę etatowego senior developera, by eksplorować świat biznesu online.

Upraszcza wszystko do granic możliwości w swoim “imperium devstyle”. Prowadzi portal devstyle.pl, podcast DevTalk.pl, vlog na YouTube. Sprzedał 7 tysięcy egzemplarzy samodzielnie wydanej książki “Zawód: Programista” i ponad 3 tysiące ekskluzywnego kursu Gita – narzędzia popularnego wśród programistów. Aktualnie wydaje produkty innych twórców, opierając się w dużej mierze na e-mail marketingu… z całkiem niezłymi wynikami.

Orędownik podejścia “antyhustle”. Twórca inicjatywy slowbiz.pl, promującej alternatywne podejście do biznesu. Takie bez ASAPów, stresu i zarzynania się. Z poszanowaniem godności własnej i innych.

Skupia się na powolnym rozwoju swojej działalności, unikając stresu i presji.

W 2018 roku przekroczył kwotę pół miliona złotych netto przychodu, prowadząc biznes w modelu “solopreneur” – bez inwestorów, etatowych pracowników… pracując po średnio 20 godzin w tygodniu, przez 10 miesięcy w roku. Rok 2019 już w pierwszym półroczu zwielokrotnił ten wynik.

Prywatnie: mąż, tata. Interesuje się psychologią, dużo myśli, nieustannie poznając siebie. Przeciwnik sztucznej motywacji, poświęcania życia dla pracy i bezrefleksyjnego podążania za wyświechtanymi hasłami. Słucha dobrej muzyki każdego rodzaju. Rozbił się na torze wyścigowym i znalazł w tym prawie same pozytywy.