Co to jest devstyle speakers?

3

Jak to szło? “I had a dream…“. Teraz nadszedł czas działania.

Mój konkurs Daj Się Poznać pomógł setkom ludzi wyjść z cienia, założyć blogi, wsiąknąć w społeczność. Kilkoro śmiałków nawet wskoczyło na scenę! I NIE CHCĄ Z NIEJ ZEJŚĆ!!!

No właśnie. Występowanie publiczne jest bardzo trudne. Ale bardzo warto!

Wyobraź sobie siebie na dużej konferencji. W świetle reflektorów. Wiesz, jakiego to daje POWERA? Ogromnego! I jeśli JA mogę to robić, to naprawdę nadaje się KAŻDY.

KAŻDY się do tego nadaje (wiem, bo JA się NIE nadawałem, a to robię)

devstyle speakers to inicjatywa wprawiająca polską scenę prelegencką w ruch. Pomaga postawić pierwszy krok albo rozwinąć skrzydła. To takie Toastmasters, ale… techniczne, programistyczne. NASZE. Wspieramy się, motywujemy i inspirujemy.

Uczymy, dzielimy uwagami i ulepszamy nawzajem.

devstyle speakers to zamknięte, bezpieczne miejsce do zdobywania doświadczenia. Występujemy przed sobą, dzielimy feedbackiem. Nagrywamy i analizujemy. Ze stresem – bo nie da się bez niego – ale bez ryzyka.

Na Gali Finałowej Daj Się Poznać (2016 i 2017) taka idea pięknie zadziałała. Jest nawet kilkanaście nagrań odważnych dusz, które wskoczyły na dużą scenę i… I sami zobaczcie CO, TUTAJ.


To wszystko co napisałem powyżej to moja wizja. Narodzona dwa lata temu, starannie pielęgnowana, wychuchana i… wydmuchana ;). Gładzona i pieszczona.

I… I co? I UDAŁO SIĘ! We wrześniu 2017 kilkadziesiąt osób spotkało się na cały weekend najpierw w warszawskim biurze Microsoftu, a potem w Hotelu Sobieski. I to były piękne dwa dni. Dni wypełnione sceniczną wiedzą i bezcennym doświadczeniem.

Postawa? Głos? Modulacja? Kontakt z publicznością? O tym wszystkim, podczas cudownych warsztatów, opowiadała nam Monika Malinowska (Atelier Głosu).
Slajdy? Narracja? Kompozycja? Tipsy i tricki? To domena Rafała Czupryńskiego (Microsoft). Z Rafałem nagrałem nawet podcast o Sztuce Prezentacji (tutaj).

Wszystko uwiecznił niezastąpiony Marcin Połowianiuk na poniższej relacji:

Ale dlaczego teraz o tym piszę? Piszę o tym, bo…

Bo 24 i 25 listopada odbędzie się druga edycja!

Dzięki firmie Connectis, impreza znowu będzie całkowicie darmowa dla Uczestników.Mamy nie tylko dwa dni pełne wrażeń i wiedzy, ale również żarełko i wspólną sobotnią kolację integracyjną. Jedyny koszt uczestnictwa to ewentualny transport i nocleg w Warszawie.

Ponownie szkolić nas będzie Monika Malinowska. A w rolę drugiego trenera wcieli się… nocusz, ja :). Mam za sobą ponad sto wystąpień, robię to od wielu lat i zostałem przekonany, że mam dużo doświadczenia wartego “podzielenia się nim”. Jaram się tym bardziej!

No ale i… i co z tego? I to, że TY RÓWNIEŻ możesz tam do nas dołączyć! A co trzeba zrobić? Wejść na stronę rejestracji, przeczytać wszystko co tam jest napisane (koniecznie!) i użyć kod “devstyle”, by z drogiego biletu zbić 100% ceny :).

Rejestracja otwarta o tutaj!

STRASZNIE się cieszę, że udaje się to zorganizować już po raz drugi. MEGAwerymacz! Dziękuję Oli z Connectis, że wszystko udaje się tak pięknie spiąć. I mojej asystentce Ani, że pilnuje szczegółów, coby całość ślicznie zabanglała.

Jak również wszystkim, którzy wzięli udział w tym evencie rok temu! Czy Ciebie to dotyczy? Można Cię gdzieś wypatrzeć w powyższej relacji? Jeśli tak to koniecznie napisz poniżej komentarz jak było, zachęć innych do udziału! A może… zarejestruj się także i tym razem? :)

Do zobaczenia na scenie!
Aniserowicz, podexcytowany tak bardzo, że aż ojej!

P.S. Uwaga, liczba miejsc BARDZO ograniczona. Tak jak napisano na stronie: jeśli zajmiesz miejsce i się nie pojawisz to przestajemy się lubić, bo to nieładnie.

Nie przegap kolejnych postów!

Dołącz do ponad 9000 programistów w devstyle newsletter!

Tym samym wyrażasz zgodę na otrzymanie informacji marketingowych z devstyle.pl (doh...). Powered by ConvertKit
Share.

About Author

Programista, trener, prelegent, pasjonat, blogger. Autor podcasta programistycznego: DevTalk.pl. Jeden z liderów Białostockiej Grupy .NET i współorganizator konferencji Programistok. Od 2008 Microsoft MVP w kategorii .NET. Więcej informacji znajdziesz na stronie O autorze. Napisz do mnie ze strony Kontakt. Dodatkowo: Twitter, Facebook, YouTube.

3 Comments

  1. Maćku, przu użyciu kodu dostaję komunikat, że “Kod promocyjny został już wykorzystany”. Mógłbyś poprawić?

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.