fbpx
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
3 minut

DevTalk #83 – Idea Validation with Pat Flynn


02.07.2018

Pat-FlynnCześć! Witam Cię serdecznie w tym ostatnim, przedwakacyjnym, 83. odcinku podcasta DevTalk. Dzisiaj nagranie wyjątkowe z dwóch powodów.

Po pierwsze, moim gościem jest Pat Flynn! Chodząca inspiracja. Człowiek będący źródłem bezcennej wiedzy, którą z sukcesami wykorzystują ludzie na całym świecie, również ja.

Po drugie, cały odcinek jest nagrany w języku angielskim. To jednorazowy wyskok, ale tym razem po prostu musiałem skorzystać z okazji. Było to dla mnie wyzwaniem, przeprowadzić prawie godzinny wywiad z tak znamienitą osobą, w jej ojczystym języku. Pojawiła się masa stresu, ale na szczęście wszystko poszło po mojej myśli :) .

Pat jest osobą nietuzinkową. To przykład prawdziwego entrepreneura z krwi i kości, który najpierw musiał porządnie się potknąć, żeby móc zrozumieć, o co tak naprawdę chodzi w byciu osobą zaradną finansowo, biznesowo i życiowo. Pewne wydarzenia w jego historii, o których opowiada m.in. w tym odcinku, sprawiły, że ukierunkował swoje siły i zasoby na tworzenie treści w internecie. Zaczął od pisania bloga Smart Passive Income, następnie rozpoczął nagrywanie podcasta o tej samej nazwie, żeby skończyć na obecności praktycznie w każdym kanale social media. Jest wyjątkową postacią,  łączącą pasję z pracą. Napisał kilka książek, a między innymi o dopiero-co-wydanej po polsku nowości “Gotowi Na Start” opowiada właśnie w tej rozmowie ze mną.

gotowi-na-start-jak-sprawdzic-pomysl-na-biznes-zeby-nie-stracic-czasu-i-pieniedzy-w-iext52799067

Z tego wywiadu dowiesz się, czy warto (i dlaczego!) myśleć o swoim własnym projekcie. Odpowiadamy na pytania co możesz zrobić, i najważniejsze: JAK to zrobić, żeby przekonać się, czy  pomysł wypali, bez marnowania czasu i pieniędzy. Dodatkowo poruszamy tematy takie, jak promocja swojego pomysłu oraz – co mega istotne – kiedy zacząć budować wokół niego społeczność? A także: jak się w tym wszystkim nie zapędzić, unikając przepracowania i wypalenia.

Tak jak pisałem we wstępie, jest to ostatni odcinek przed wakacjami. Bardzo serdecznie dziękuje Ci za to, że jesteś tutaj.

Słyszymy się we wrześniu!

Czekam na Twoje gwiazdki i opinie na iTunes! To bardzo motywuje :). Dzięki!

I… PLAY!!


Montaż odcinka: Krzysztof Śmigiel.
Ważne adresy:

Linki:


Muzyka wykorzystana w intro:
“Misuse” Kevin MacLeod (incompetech.com)
Licensed under Creative Commons: By Attribution 3.0
http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/

Comments are closed.

Kurs Gita

Zaawansowany frontend

Szkolenie z Testów

Szkolenie z baz danych

Książka

Zobacz również