fbpx
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
2 minut

DevTalk#73 – O Zawodzie Testera z Maciejem Kirkickim i Jakubem Rosińskim


05.03.2018

73I oto 73 odcinek. O ten temat prosiliście najbardziej ze wszystkich. NAJBARDZIEJ, serio!! Wiem, że spełni Wasze oczekiwania :).

Dzisiaj rozmawiam z Maciejem Kirkickim oraz Jakubem Rosińskim – testerami-ekspertami. Trudno o większych wyjadaczy, bardziej doświadczonych zawodników.

Sponsorem ;) niniejszego odcinka jest moja książka “Zawód: Programista”. Z niej można dowiedzieć się z kolei baaardzo wiele o branży IT i pracy developera w polskich realiach. Zapraszam!

Zawód: Programista

Naszym tematem jest testowanie oprogramownia. Na czym polega zawód testera? Jak nim zostać? Czy tester to tylko przystanek na drodze do zostania programistą? Jak wygląda typowy dzień testera? Jakie ma obowiązki? Na te i wiele innych pytań znajdziecie tu odpowiedzi.

 Czekam na Twoje gwiazdki i opinie na iTunes! To bardzo motywuje :). Dzięki!

I… PLAY!!


Montaż odcinka: Krzysztof Śmigiel.
Ważne adresy:

Linki:


Muzyka wykorzystana w intro:
“Misuse” Kevin MacLeod (incompetech.com)
Licensed under Creative Commons: By Attribution 3.0
http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/

Nie przegap kolejnych postów!

Dołącz do ponad 9000 programistów w devstyle newsletter!

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłania na wskazany przez Ciebie adres e-mail informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z serwisem devstyle.pl. Będzie to marketing bezpośredni, do realizacji którego wykorzystamy Twoje telekomunikacyjne urządzenia końcowe. Administratorem Twoich danych osobowych będzie DEVSTYLE spółka z ograniczona odpowiedzialnością z siedzibą w Białymstoku (15-215) przy ul. Konopnickiej 14/8, NIP: 5423453088 (dawniej Maciej Aniserowicz prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, NIP 5422824401). Przysługuje Tobie prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz na devstyle.pl/RODO. Powered by ConvertKit
Notify of
Piotr
Piotr

Podcast dostępny również w Spotify

Artur
Artur

Dostęp do prezentacji “tester techniczny tester nietechniczny” jest chroniony hasłem :/

trackback

[…] Link do DevTalk #73: https://devstyle.pl/2018/03/05/devtalk73-o-zawodzie-testera-z-maciejem-kirkickim-i-jakubem-rosinskim… […]

Michał

Bardzo ciekawy podcast, dziękuję!

Artur
Artur

Dostęp do prezentacji “tester techniczny tester nietechniczny” wciąż jest chroniony hasłem :/ Jest szansa na link do kopii z jakiegoś innego źródła?

qpcio
qpcio

W odrobine innej wersji (dla poczatkujacych testerow) tu: http://www.youtube.com/watch?v=yLQ2Y_3Fy1I

Kurs Gita

Zaawansowany frontend

Szkolenie z Testów

Szkolenie z baz danych

Facebook

Książka

Zobacz również