Przy okazji 72. odcinka proponuję Wam, po raz drugi w historii DevTalk, coś “dziwnego”. Coś, co za pierwszym razem przyszło mi z wielkim trudem i wiązało się z ogromnym stresem, a teraz… było już zdecydowanie łatwiej.
Zapraszam do wysłuchania/obejrzenia DevTalk Live! Czyli wywiadu, który miałem zaszczyt przeprowadzić na scenie konferencji .NET Developer Days 2017. Moimi gośćmi byli Michele Leroux Bustamante i Gill Cleeren – uznani programiści z dużym doświadczeniem. Zacni przyjezdni z zagrabanicy.
Rozmowa odbyła się na zakończenie pierwszego dnia konfy, więc po wieeelu technicznych prezentacjach. Skupiliśmy się na tematach takich jak programistyczny rozwój, cel naszej pracy, odpowiedzialność czy istota pasji poza-programistycznych.
Ten odcinek dostępny jest w dwóch formach: standardowo jako audio oraz – ohjes! – jako konferencyjne nagranie video. Enjoy!
Standardowo zachęcam do dzielenia się swoimi opiniami na iTunes. Ostatnio dobiliśmy do równej setki 5-gwiazkowych ocen, DZIĘKI! Może czas dogonić jeszcze równiejszą 128-kę? ;)
PLAY!!!
Montaż odcinka: Krzysztof Śmigiel.
Ważne adresy:
- zapisz się na newsletter
- zasubskrybuj w iTunes, Spotify lub przez RSS
- ściągnij odcinek w mp3
Muzyka wykorzystana w intro:
“Misuse” Kevin MacLeod (incompetech.com)
Licensed under Creative Commons: By Attribution 3.0
http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/
Maciek, opublikusze aktualne statystyki sluchalnosci devtalka i ilosci odwiedzin na Twoim blogu? Bo mam wrażenie, że te dwie rzeczy spadają na rzecz vloga.
Stasty bloga się utrzymują: 20-30k UU/mc. Jest tyle materiału z przeszłości że widocznie niespecjalnie trzeba nowe rzeczy robić, żeby ludzi przyciągać. No i fajnie :). Choć to się wkrótce powinno zmienić.
Statsy podcasta – nie da się powiedzieć, bo hosting (libsyn) wdrożył zupełnie nowy sposób liczenia. Wahania są duże: między 20 a 50 tysięcy odsłuchań miesięcznie. Zaraz pęknie pół miliona… i do tego trochę na YT.
Na pewno liczby by były większe gdybym skupił sie na tych kanałach a nie na vlogu, ale robię to co mi sprawia aktualnie największą frajdę.