fbpx
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
< 1 minut

Webinar: blockchain bez tajemnic!


11.12.2017

Miałem niedawno przyjemność poprowadzić bardzo ciekawy webinar. Gościłem Wiktora i Kubę z firmy Pragmatic Coders i naszym celem było poopowiadanie o blockchain, ale w sposób nieco inny niż się to widzi wszędzie i zawsze. Czyli: bez jarania się kursem bitcoina.

Wyszliśmy poza sam bitcoin. Z poniższego nagrania dowiesz się wiele o samej technologii blockchain, z perspektywy programisty.

Polecam i zapraszam na seans!

Nie przegap kolejnych postów!

Dołącz do ponad 9000 programistów w devstyle newsletter!

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłania na wskazany przez Ciebie adres e-mail informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z serwisem devstyle.pl. Będzie to marketing bezpośredni, do realizacji którego wykorzystamy Twoje telekomunikacyjne urządzenia końcowe. Administratorem Twoich danych osobowych będzie DEVSTYLE spółka z ograniczona odpowiedzialnością z siedzibą w Białymstoku (15-215) przy ul. Konopnickiej 14/8, NIP: 5423453088 (dawniej Maciej Aniserowicz prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, NIP 5422824401). Przysługuje Tobie prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz na devstyle.pl/RODO. Powered by ConvertKit
Notify of
trackback

[…] Webinar: blockchain bez tajemnic! […]

Tomasz Jangas

Bardzo fajny materiał. Dzięki :)
Pierwszy system typu blockchain, o którym ja słyszałem został opatentowany w Japonii w roku 2003 (Hysteresis Signature Research).
Bitcoin, który wykorzystuje “pod spodem” technologię blockchain ogłoszony został 5 lat później.

Kurs Gita

Zaawansowany frontend

Szkolenie z Testów

Szkolenie z baz danych

Facebook

Książka

Zobacz również