DevTalk Trio S01E05 – Start Projektu

2

Kontynuujemy cykl DevTalk Trio! Zapraszam na kolejną kilkunastominutową odsłonę.

Wraz z Andrzejem Krzywdą i Sławkiem Sobótką nagraliśmy 11 wspólnych odcinków podcasta. W każdą środę wychodzi nowa część.

Pełną listę wszystkich odcinków znajdziesz na stronie http://devtalk.pl/trio.

A teraz… PLAY!


Montaż odcinka: Krzysztof Śmigiel.
Ważne adresy:


Muzyka wykorzystana w intro:
“Misuse” Kevin MacLeod (incompetech.com)
Licensed under Creative Commons: By Attribution 3.0
http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/

Nie przegap kolejnych postów!

Dołącz do ponad 9000 programistów w devstyle newsletter!

Tym samym wyrażasz zgodę na otrzymanie informacji marketingowych z devstyle.pl (doh...). Powered by ConvertKit
Share.

About Author

Programista, trener, prelegent, pasjonat, blogger. Autor podcasta programistycznego: DevTalk.pl. Jeden z liderów Białostockiej Grupy .NET i współorganizator konferencji Programistok. Od 2008 Microsoft MVP w kategorii .NET. Więcej informacji znajdziesz na stronie O autorze. Napisz do mnie ze strony Kontakt. Dodatkowo: Twitter, Facebook, YouTube.

2 Comments

  1. Andrzeju nie dalej jak tydzień temu robiłem autoryzację do jednej witryny. Bo pojawiła się w niej możliwość modyfikowania danych A była publiczna. Zacząłem od podpięcia kombajnu do autoryzacji od M$. Potem wyszło że ma on rzeczy których klient nie potrzebuje, nie ma tego co potrzebuje A w ogóle klient nie wie czego chce. Po dniu walki skończyło się na zaszyciu hasła i loginu w kodzie. I odłożeniu decyzji na później

  2. Dzięki za fajną, merytoryczną treść. Mam tylko jedną prośbę związaną z montażem. Czy nie da się tej muzyczki na koniec trochę przyciszyć albo zaczynać jak już dyskusja się skończy? W tym momencie trochę zagłusza końcówkę rozmowy ;)