DevTalk Trio S01E03 – Odpowiedzialność

4

Czas na kolejny odcinek DevTalk Trio. Spędź z nami następnych 15 minut.

Razem z Andrzejem Krzywdą oraz Sławkiem Sobótką przygotowaliśmy podcast, w którym dzielimy się z Tobą naszymi doświadczeniami. Nowy odcinek ukazuje się w każdą środę!

Pełna lista tematów dostępna jest na http://devtalk.pl/trio.

Słyszymy się!


Montaż odcinka: Krzysztof Śmigiel.
Ważne adresy:


Muzyka wykorzystana w intro:
“Misuse” Kevin MacLeod (incompetech.com)
Licensed under Creative Commons: By Attribution 3.0
http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/

Nie przegap kolejnych postów!

Dołącz do ponad 9000 programistów w devstyle newsletter!

Tym samym wyrażasz zgodę na otrzymanie informacji marketingowych z devstyle.pl (doh...). Powered by ConvertKit
Share.

About Author

Programista, trener, prelegent, pasjonat, blogger. Autor podcasta programistycznego: DevTalk.pl. Jeden z liderów Białostockiej Grupy .NET i współorganizator konferencji Programistok. Od 2008 Microsoft MVP w kategorii .NET. Więcej informacji znajdziesz na stronie O autorze. Napisz do mnie ze strony Kontakt. Dodatkowo: Twitter, Facebook, YouTube.

4 Comments

 1. Niestety był to najsłabszy ze wszystkich podcastów, które słuchałem. O ile jeszcze argumenty Andrzeja doskonale rozumiem, to Twoje Macku nie bardzo. Odniosłem niestety wrażenie jakbyś sugerował mnie i innym ludziom, którzy Cię słuchają na prezentacjach abyśmy się broń Boże nie zadawali pytań po prezentacji i nie komentowali tego co powiedziałeś. A gdzie miejsce jakiś feedback z naszej strony o który tak często prosiłeś.

  Byłem na Twojej prelekcji z Microservice’ow i nie wiem czy to było wtedy gdy ktoś pijany się Ciebie czepiał. To było w Lublinie i ze wszystkich Twoich wystąpien, które widziałem to było najsłabsze pod względem merytorycznym. Twoje argumenty kompletnie do mnie nie trafiały i z tego co pamiętam, to ludzie którzy komentowali byli równie sceptycznie do tego nastawieni. Może tym razem Ci po prostu wyszło slabej i z stad taka reakcja? Wziąłeś to pod uwagę?

  Nie chcę Ci dowalić tym komentarzem, po prostu dzielę się swoimi przemyśleniami. Nie odlatuj do krainy dev-celebrytów, którym nie można powiedzieć nie zgadzam się z Tobą. Jak to było? Challange authority?

  • Marek,
   Pijany gościu to nie w Lublinie, ale prezentacja chyba ta sama.
   Wiesz co, chyba muszę ten odcinek sobie przesłuchać, bo już nie do końca pamiętam co tutaj mówiłem. Na pewno nie mam na myśli “słuchaj i zamknij się gdy przemawiam” – sam czasami proszę o feedback negatywny, podkreślając to ostatnie słowo. Byle był przekazany w… odpowiedniej formie. “Odpowiednia forma” dla każdego znaczy coś innego.
   Question authority: jak najbardziej! I można (ba, ciesze się gdy tak jest!) nie zgadzać się ze mną. Zwykle chodzi właśnie o formę. Ostatnio o tym w 2 miejscach mówiłem – na devPanel i gdzieś jeszcze.
   Thx za feedback! Mam zatem nadzieję, że kolejne odcinki bardziej podejdą :).

   • Słuchałem o frameworkach i bardzo ciekawie było. Bardzo, bardzo dobry odcinek był o GC (wiem, że to nie trio). Może Twój rozmówca kiedyś jakąś książkę napisze na ten temat.