fbpx
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
< 1 minut

Słowo na niedzielę, o szachach i AI


05.02.2017

Straszą nas, że nie będziemy mieli roboty! Grożą nam, że robotę zabiorą roboty! Straszą, grożą, bezczelni! A przecież my ZAWSZE będziemy królami świata!!!

Gówno tam, królami. Tutaj nawet nie ma co się rozwodzić.

Piękne podsumowanie od Andrzeja mówi wszystko:

 As a chess player I remember how sceptical we all were not that long ago
that computers will beat us
Programmers seem to be sceptical too
Andrzej Krzywda na Twitterze

P.S. To spostrzeżenie tak bardzo mi się spodobało, że zrobiłem “wisdom reuse” w video promującym Daj Się Poznać :).

Nie przegap kolejnych postów!

Dołącz do ponad 9000 programistów w devstyle newsletter!

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłania na wskazany przez Ciebie adres e-mail informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z serwisem devstyle.pl. Będzie to marketing bezpośredni, do realizacji którego wykorzystamy Twoje telekomunikacyjne urządzenia końcowe. Administratorem Twoich danych osobowych będzie DEVSTYLE spółka z ograniczona odpowiedzialnością z siedzibą w Białymstoku (15-215) przy ul. Konopnickiej 14/8, NIP: 5423453088 (dawniej Maciej Aniserowicz prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, NIP 5422824401). Przysługuje Tobie prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz na devstyle.pl/RODO. Powered by ConvertKit
Notify of
Mirek Burnejko

Wszystko da się zastąpić na pewnym poziomie, oprócz zdolności, na której oparliśmy naszą cywilizację: generowanie problemów i ROZWIĄZYWANIE PROBLEMÓW. Ja tam wierzę, że nastaną dla wszystkich piękne czasy :)

Kurs Gita

Zaawansowany frontend

Szkolenie z Testów

Szkolenie z baz danych

Facebook

Książka

Zobacz również