fbpx
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
< 1 minut

Relacja video z Gali Finałowej konkursu Daj Się Poznać 2016


22.07.2016

To ostatni post o konkursie Daj Się Poznać 2016. Emocje opadły, rumieniec z lic zniknął, ale… satysfakcja pozostała. I wspomnienia też!

O utrwalenie wspomnień z Gali Finałowej na szczęście zadbałem. Przez większość dnia kręcił się – i kręcił nas – Marcin Połowianiuk ze Spider’s Web. Nareszcie można obejrzeć efekt tego zakręconego kręcenia! Kilka fragmentów prezentacji, kilka wywiadów, kilka ujęć z sali… W sumie ponad 8 minut materiału.

Fajnie obejrzeć, polecam wszystkim zainteresowanym :) . Aż myśli w przyszłość wybiegają…

http://www.youtube.com/watch?v=b-EHfek0bgY

Nie przegap kolejnych postów!

Dołącz do ponad 9000 programistów w devstyle newsletter!

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłania na wskazany przez Ciebie adres e-mail informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z serwisem devstyle.pl. Będzie to marketing bezpośredni, do realizacji którego wykorzystamy Twoje telekomunikacyjne urządzenia końcowe. Administratorem Twoich danych osobowych będzie DEVSTYLE spółka z ograniczona odpowiedzialnością z siedzibą w Białymstoku (15-215) przy ul. Konopnickiej 14/8, NIP: 5423453088 (dawniej Maciej Aniserowicz prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, NIP 5422824401). Przysługuje Tobie prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz na devstyle.pl/RODO. Powered by ConvertKit
Notify of
Emi

Wow, super wyszło :D

Piotr Gankiewicz

Świetnie zmontowane, dobra robota :).

Iwona

Fajnie, że jest duży kawał (jeśli nie cała) Twoja mowa powitalna – jak mi będzie smutno i będzie brakowało motywacji, to będę sobie oglądać:)

Paweł B

Wygląda 100% profesjonalnie. Bardzo podobało mi się zdanie – “rób coś albo za darmo, albo za dobrą kasę”.
Czekam na kolejną edycję :)

Kurs Gita

Zaawansowany frontend

Szkolenie z Testów

Szkolenie z baz danych

Facebook

Książka

Zobacz również