DevTalk#35 – O Snapchat z Andrzejem Krzywdą

7

Andrzej KrzywdaW 35. odsłonie robimy chwilową przerwę od tech-twardych, tech-mięsnych tech-odcinków. Zamiast tego: ponowny (i ostatni na jakiś czas)… SNAPATAK!!

Nie ma co się rozpisywać, po prostu… wraz z Andrzejem Krzywdą ponownie dzielimy się naszą pasją do Snapchata i po raz kolejny namawiamy także Ciebie: Dorosłego Tech-Człowieka, do wejścia w ten fajny świat.

Używasz Snapa? Posłuchaj, dowiesz się ciekawych rzeczy. Nie używasz? Posłuchaj, a zaczniesz.

Hej ho, PLAY!


Montaż odcinka: Krzysztof Śmigiel.
Ważne adresy:

Linki:


Muzyka wykorzystana w intro:
“Misuse” Kevin MacLeod (incompetech.com)
Licensed under Creative Commons: By Attribution 3.0
http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/

Nie przegap kolejnych postów!

Dołącz do ponad 9000 programistów w devstyle newsletter!

Tym samym wyrażasz zgodę na otrzymanie informacji marketingowych z devstyle.pl (doh...). Powered by ConvertKit
Share.

About Author

Programista, trener, prelegent, pasjonat, blogger. Autor podcasta programistycznego: DevTalk.pl. Jeden z liderów Białostockiej Grupy .NET i współorganizator konferencji Programistok. Od 2008 Microsoft MVP w kategorii .NET. Więcej informacji znajdziesz na stronie O autorze. Napisz do mnie ze strony Kontakt. Dodatkowo: Twitter, Facebook, YouTube.

7 Comments

  1. Snapchat odblokowuje chęć publikowania na youtube bo człowiek zdaje sobie sprawę, że może jednak chciałby powiedzieć coś więcej niż formuła snapchata pozwala. Też zaczynam odczuwać taką potrzebę :)

  2. Szkoda, że nie ma oficjalnego klienta snapchata na WP a ludzie korzystający z nieoficjalnych klientów są banowani… Dziwna polityka.

    • Polityka nie jest dziwna. Raz, nie ma sensu robić apki dla mniej niż 1%, dwa, nie mogą pozwolić na dowolne korzystanie przez zew. aplikacje.

  3. paszosky on

    Co do niekojarzenia ludzi po nazwach snapchatowych. Istnieje możliwość edytowania nazw kontaktów. Przytrzymujemy dany kontakt, pojawia się “profilówka”, potem klikamy ikonkę ustawień i jest opcja zmiany nazwy dla danego kontaktu.

  4. Pingback: webMASTAH.weekly.016 – Czy programiście potrzebne są studia? – webMASTAH

  5. Pingback: Podsumowanie II kwartału 2016 | devstyle | Maciej Aniserowicz