fbpx
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
2 minut

Wednewsday: książka Resharper Essentials


26.02.2014

Post ten jest newsem już o kilka dni opóźnionym, bo w kilku miejscach to info się już pojawiło, ale musiał poczekać do środy aby wpasować się w zaniedbany cykl Wednewsday:).

Pod koniec ubiegłego tygodnia miała miejsce premiera książki “Resharper Essentials“. Nie byłoby w tym nic specjalnego gdyby nie fakt, że napisał ją nasz rodak, znany zresztą pewnie większości z Was ze swojej “społecznościowej” obecności (chociażby codingtv(), anyone?), Łukasz Gąsior.

Drugi fakt, który dla mnie czyni tą premierę trochę “personalnym” eventem, to mój udział w procesie jej “technical review”. Łukasz poprosił mnie o zostanie takim recenzentem i w miarę możliwości starałem się efektywnie poświęcić parę wieczorów na dokładną lekturę szkiców i dopisywanie swoich uwag.

Efekt jest moim zdaniem godny polecenia. Co prawda początkowo zastanawiałem się jaki jest sens pisania książki o narzędziu mającym tak dobrą dokumentację oraz mocną pozycję wśród wszelakich blog-postów, ale okazało się, że sam też się z niej co nieco dowiedziałem mimo, że R# używam od wielu już lat.

Po więcej informacji odsyłam do posta na blogu Łukasza: “ReSharper Essentials – poszło“!. I cóż… do kasy, panie i panowie!

A Łukaszowi – gratulacje! To teraz co, czwarta część Trylogii Sienkiewicza? ;)

0 0 votes
Article Rating
2 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
longer
longer
10 years ago

Ksiazke zamierzalem kupic jednakze od wczoraj jest na Safari Online. Ciekawe czy i jakie autor ma profity ze jest tam dostepna.

Łukasz
10 years ago

Maciek – dzięki za info na blogu i jeszcze raz za recenzję książki :)

@longer – nie wiem jak to wygląda w przypadku Safari Online. Sam jestem ciekaw :)

Kurs Gita

Zaawansowany frontend

Szkolenie z Testów

Szkolenie z baz danych

Książka

Zobacz również