fbpx
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
2 minut

Recenzja książki "Instant Nancy Web Development"


16.12.2013

Jak wiecie, od miesięcy używam Nancy w codziennej pracy i nawet prezentowałem ją przy różnych spotkaniach na różnych “scenach”. Niedawno odezwał się do mnie jakiś ziomek z wydawnictwa Packt Publishing z prośbą o recenzję książki na temat tego frameworka. Żeby nie było niedomówień: książkę dostałem do tego celu za darmo.

Pozycja ta ma raptem 72 czy 74 strony, więc zbyt obszerna nie jest i przeczytanie jej od dechy do dechy zajęło mi jakieś 50 minut, czyli mniej więcej tyle ile trwa moja prelekcja na jej temat. ALE: to jest właśnie urok Nancy! W niecałą godzinę można o niej opowiedzieć albo przeczytać prawie wszystko. Nie ma potrzeby rzucania się na tysiącstronicowe cegły czy chodzenia na tygodniowe kursy, żeby cokolwiek napisać.

Rozwodzić się zbytnio nie będę, bo przecież nie napiszę na parę stron recenzji książki mającej tychże stron niewiele:). Streszczę się tak naprawdę w jednym akapicie:

Jeżeli nie wiesz co to Nancy (albo wiesz bardzo niewiele) to jest to najlepsze źródło wiedzy na jakie możesz trafić. Potem szybka uzupełniająca lektura Nancy wiki i… jazda! Jeżeli jednak pracujesz z Nancy na co dzień to z tej książki nie dowiesz się prawdopodobnie niczego nowego.

Dodatkowo napisałem również recenzję na Amazonie, zainteresowanych odsyłam albo bezpośrednio do niego ( http://www.amazon.com/review/R2HDEM07KKT4LE ) albo na stronę książki ( http://www.amazon.com/Instant-Nancy-Development-Christian-Horsdal-ebook/dp/B00FF8OKP8 ).

Comments are closed.

Kurs Gita

Zaawansowany frontend

Szkolenie z Testów

Szkolenie z baz danych

Książka

Zobacz również