fbpx
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
2 minut

Recenzja książki "Instant Nancy Web Development"


16.12.2013

Jak wiecie, od miesięcy używam Nancy w codziennej pracy i nawet prezentowałem ją przy różnych spotkaniach na różnych “scenach”. Niedawno odezwał się do mnie jakiś ziomek z wydawnictwa Packt Publishing z prośbą o recenzję książki na temat tego frameworka. Żeby nie było niedomówień: książkę dostałem do tego celu za darmo.

Pozycja ta ma raptem 72 czy 74 strony, więc zbyt obszerna nie jest i przeczytanie jej od dechy do dechy zajęło mi jakieś 50 minut, czyli mniej więcej tyle ile trwa moja prelekcja na jej temat. ALE: to jest właśnie urok Nancy! W niecałą godzinę można o niej opowiedzieć albo przeczytać prawie wszystko. Nie ma potrzeby rzucania się na tysiącstronicowe cegły czy chodzenia na tygodniowe kursy, żeby cokolwiek napisać.

Rozwodzić się zbytnio nie będę, bo przecież nie napiszę na parę stron recenzji książki mającej tychże stron niewiele:). Streszczę się tak naprawdę w jednym akapicie:

Jeżeli nie wiesz co to Nancy (albo wiesz bardzo niewiele) to jest to najlepsze źródło wiedzy na jakie możesz trafić. Potem szybka uzupełniająca lektura Nancy wiki i… jazda! Jeżeli jednak pracujesz z Nancy na co dzień to z tej książki nie dowiesz się prawdopodobnie niczego nowego.

Dodatkowo napisałem również recenzję na Amazonie, zainteresowanych odsyłam albo bezpośrednio do niego ( http://www.amazon.com/review/R2HDEM07KKT4LE ) albo na stronę książki ( http://www.amazon.com/Instant-Nancy-Development-Christian-Horsdal-ebook/dp/B00FF8OKP8 ).

Nie przegap kolejnych postów!

Dołącz do ponad 9000 programistów w devstyle newsletter!

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłania na wskazany przez Ciebie adres e-mail informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z serwisem devstyle.pl. Będzie to marketing bezpośredni, do realizacji którego wykorzystamy Twoje telekomunikacyjne urządzenia końcowe. Administratorem Twoich danych osobowych będzie DEVSTYLE spółka z ograniczona odpowiedzialnością z siedzibą w Białymstoku (15-215) przy ul. Konopnickiej 14/8, NIP: 5423453088 (dawniej Maciej Aniserowicz prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, NIP 5422824401). Przysługuje Tobie prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz na devstyle.pl/RODO. Powered by ConvertKit

Comments are closed.

Kurs Gita

Zaawansowany frontend

Szkolenie z Testów

Szkolenie z baz danych

Facebook

Książka

Zobacz również