fbpx
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
< 1 minut

Słowo na niedzielę, o technologii i wypróżnianiu


10.02.2013

Rozwój technologiczny wpływa na nasze życie – bez wątpienia. Z reguły jest to wpływ pozytywny (choć pewnie są tacy którzy się nie zgodzą, ale ich zapraszam do jaskini na kamienne łoże, polowanie na antylopy i rowery mające kwadraty zamiast kół). Sam się czasami zastanawiam jak to możliwe, że kiedyś ludzie żyli bez internetu czy komórek.

Niedawno jednak aż w głos się roześmiałem przez telewizorem, mimo że noc to już była zimowa, późna, bezgwiezdna i złowroga, gdy usłyszałem pewne zwierzenie na technicznej sesji odnośnie wpływu danego urządzenia na daną czynność:

IPhone changed the way I poop

Źródło: Scott Hanselman na sesji “It’s not what you read, it’s what you ignore” podczas DevDay 2012

Nie przegap kolejnych postów!

Dołącz do ponad 9000 programistów w devstyle newsletter!

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłania na wskazany przez Ciebie adres e-mail informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z serwisem devstyle.pl. Będzie to marketing bezpośredni, do realizacji którego wykorzystam Twoje telekomunikacyjne urządzenia końcowe. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Maciej Aniserowicz prowadzący działalność gospodarczą w Białymstoku (15-215) przy ul. Konopnickiej 14/8, NIP 5422824401. Przysługuje Tobie prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzam Twoje dane znajdziesz na devstyle.pl/RODO. Powered by ConvertKit
Notify of
uolot
uolot

Dobre :)
Ja za to uśmiałem się w dzień dzisiejszy – pochmurny i śnieżny:
kabuto: I set my git username and email to some other guy’s name and email from the team before I make a stupid commit.
[http://roflcopter.pl/6648]

Mariusz
Mariusz

Dziś wpadłem na tę samą prezentację http://tinyurl.com/775s9p9 :)

Kurs Gita

Zaawansowany frontend

Szkolenie z Testów

Szkolenie z baz danych

Facebook

Książka

Zobacz również