fbpx
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
2 minut

Trzymajcie dzieci z dala od Xboxa!!!


01.10.2009

Czego potrzeba do zostania perkusistą, jeśli nie masz warunków do nauki gry na prawdziwej perkusji? Oczywiście konsoli Xbox i gry Guitar Hero, poczynając od edycji World Tour. A jeśli nie masz ani gry, ani konsoli? Za grę robić może świetny kawałek open-source’owego napisanego w Pythonie softu pod nazwą Frets on Fire z modem FoFiX. Za konsolę: zwykły PC (z urządzeniem pozwalającym na używanie bezprzewodowych kontrolerów od Xboxa, czyli Xbox 360™ Wireless Gaming Receiver for Windows®). Do tego perkusja i jazda. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam! Ostatnio nie mam niestety czasu żeby się tym odpowiednio (czyt.: dłużej niż 20 minut dziennie) delektować, ale tak czy siak zabawa jest mega-przednia.

Ale ja nie o tym… Wszystkie zakupione przeze mnie akcesoria do Xboxa (perkusji dzięki łaskawości takiego jednego celebryta kupować na razie nie musiałem:) ) posiadają instrukcję. Ja mam to do siebie, że zwykle czytam takie rzeczy i czasami naprawdę się opłaca. Tym razem opłaciło się, bo poniższe zdanie wprawiło mnie w dobry humor na dłuższy czas:

“If the Xbox console falls and hits someone, especially a small child, it could cause serious injury.”

Jeeeea, to się nazywa ostrzeżenie. Powoli zbliżają się święta, przed kupnem takiego prezentu swoim pociechom (gdybym je miał) porządnie bym się zastanowił. A już na pewno nie stawiał go nigdzie wyżej niż podłoga. Normalnie “minister zdrowia i opieki społecznej ostrzega“…

Comments are closed.

Kurs Gita

Zaawansowany frontend

Szkolenie z Testów

Szkolenie z baz danych

Książka

Zobacz również