fbpx
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
3 minut

Zapraszam na szkolenie z testowania: Warszawa, 18 listopada 2016


24.10.2016

W tym roku bez prawie żadnych ograniczeń wszystkiemu mówię: TAK. Taki łatwy jestem. I, póki co, bardzo mi się to podoba.

Co, gdzie, kiedy, jak

Na początek kilka suchych informacji.

clip_image001

Szkolenie, które poprowadzę, to “sprawdzony w bojach” jednodniowy materiał. Wiele firm było z niego zadowolonych, niektóre zamawiały to u mnie nawet więcej niż raz (rekordowo: 3x w jednej firmie).

Kod zniżkowy: blog35. Ważny do końca października!

Rejestracja odbywa się przez system Evenea i na tej stronie znajdziesz wszystkie szczegóły: http://bit.ly/ma-181116.

Założyłem też wydarzenie na fejsiku, ale oczywiście samo odklikanie się w tamtym miejscu nie zapewnia wejściówki :).

W razie jakichkolwiek pytań zachęcam do kontaktu.

Promocja

Do 7 listopada obowiązuje niższa o 25% cena biletów. Teraz można ją obniżyć o kolejne 10%, wpisując kod: blog35. Kod ten ważny jest tylko do końca października. Hurry up, taniej nie będzie!

Podsyłaj stronę swoim kierownikom czy tam leaderom. Wypełniaj wnioski szkoleniowe. Męcz, drąż, należy Ci się ;). W wielu szkoleniach sam uczestniczyłem i jestem przekonany, że takie wykorzystanie “budżetu edukacyjnego” będzie lepszą inwestycją niż kolejne nudne szkolenie “wprowadzenie do asp.net mvc” w jakimś autoryzowanym ośrodku.

Idea

Idea szkolenia otwartego chodziła mi po głowie od ładnych kilkunastu miesięcy. Ale ciągle znajdowały się powody, żeby odwlec to w czasie. A to problem: gdzie je zorganizować? A to wymówka: nie chce mi się rezerwować lokalu, szukać cateringu. A to bardzo realna zagwozdka: jaką ustalić cenę? Wreszcie obawa: ale będzie wstyd, jeśli nikt się nie zapisze.

W końcu takie szkolenie, organizowane indywidualnie przez jedną osobę, to nie byle co. Sam nie przypominam sobie czegoś podobnego. Zwykle za taką inicjatywą stoi albo zagraniczna gwiazda, albo ośrodek szkoleniowy.

I gdyby nie Gutek, to z organizacją szkolenia zwlekałbym pewnie przez kolejny rok. To on właśnie skontaktował mnie ze swoją siostrą, która bardzo sprawnie znalazła i zarezerwowała fajną salę. Dobrze mieć kumpla, który kopnie w zad i zmotywuje do roboty. Dzięki!

Do zobaczenia!

Pierwsze bilety sprzedały się już w ubiegłym tygodniu. A liczba miejsc jest oczywiście mocno ograniczona.

W razie powodzenia tej inicjatywy najprawdopodobniej zorganizuję takie szkolenie ponownie w przyszłości. Ale: nie wiem kiedy, nie wiem gdzie.

Po co więc zwlekać? Spotkajmy się już teraz :).

0 0 votes
Article Rating
1 Comment
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] temu, 18 listopada, odbyło się moje pierwsze szkolenie otwarte. Zapraszałem na nie tutaj, na blogu, jak i różnymi innymi kanałami. Kilka osób pytało mnie: jak się udało? Czy wyszedłem na […]

Kurs Gita

Zaawansowany frontend

Szkolenie z Testów

Szkolenie z baz danych

Książka

Zobacz również