DevTalk#72 – Live with Michele Leroux Bustamante and Gill Cleeren

2

Przy okazji 72. odcinka proponuję Wam, po raz drugi w historii DevTalk, coś “dziwnego”. Coś, co za pierwszym razem przyszło mi z wielkim trudem i wiązało się z ogromnym stresem, a teraz… było już zdecydowanie łatwiej.

Zapraszam do wysłuchania/obejrzenia DevTalk Live! Czyli wywiadu, który miałem zaszczyt przeprowadzić na scenie konferencji .NET Developer Days 2017. Moimi gośćmi byli Michele Leroux Bustamante i Gill Cleeren – uznani programiści z dużym doświadczeniem. Zacni przyjezdni z zagrabanicy.

Rozmowa odbyła się na zakończenie pierwszego dnia konfy, więc po wieeelu technicznych prezentacjach. Skupiliśmy się na tematach takich jak programistyczny rozwój, cel naszej pracy, odpowiedzialność czy istota pasji poza-programistycznych.

Ten odcinek dostępny jest w dwóch formach: standardowo jako audio oraz – ohjes! – jako konferencyjne nagranie video. Enjoy!

Standardowo zachęcam do dzielenia się swoimi opiniami na iTunes. Ostatnio dobiliśmy do równej setki 5-gwiazkowych ocen, DZIĘKI! Może czas dogonić jeszcze równiejszą 128-kę? ;)

PLAY!!!


Montaż odcinka: Krzysztof Śmigiel.
Ważne adresy:


Muzyka wykorzystana w intro:
“Misuse” Kevin MacLeod (incompetech.com)
Licensed under Creative Commons: By Attribution 3.0
http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/

Nie przegap kolejnych postów!

Dołącz do ponad 9000 programistów w devstyle newsletter!

Tym samym wyrażasz zgodę na otrzymanie informacji marketingowych z devstyle.pl (doh...). Powered by ConvertKit
Share.

About Author

Programista, trener, prelegent, pasjonat, blogger. Autor podcasta programistycznego: DevTalk.pl. Jeden z liderów Białostockiej Grupy .NET i współorganizator konferencji Programistok. Od 2008 Microsoft MVP w kategorii .NET. Więcej informacji znajdziesz na stronie O autorze. Napisz do mnie ze strony Kontakt. Dodatkowo: Twitter, Facebook, YouTube.

2 Comments

  1. Maciek, opublikusze aktualne statystyki sluchalnosci devtalka i ilosci odwiedzin na Twoim blogu? Bo mam wrażenie, że te dwie rzeczy spadają na rzecz vloga.

    • Stasty bloga się utrzymują: 20-30k UU/mc. Jest tyle materiału z przeszłości że widocznie niespecjalnie trzeba nowe rzeczy robić, żeby ludzi przyciągać. No i fajnie :). Choć to się wkrótce powinno zmienić.
      Statsy podcasta – nie da się powiedzieć, bo hosting (libsyn) wdrożył zupełnie nowy sposób liczenia. Wahania są duże: między 20 a 50 tysięcy odsłuchań miesięcznie. Zaraz pęknie pół miliona… i do tego trochę na YT.
      Na pewno liczby by były większe gdybym skupił sie na tych kanałach a nie na vlogu, ale robię to co mi sprawia aktualnie największą frajdę.