fbpx
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
2 minut

DevTalk#62 – O Xamarin z Jakubem Jędryszkiem


02.10.2017

To już 62. odcinek podcasta, a jeszcze ani razu nie rozmawialiśmy o programowaniu aplikacji mobilnych! Cóż za niedopatrzenie! Najwyższy czas to zmienić.

Dzisiaj goszczę Jakuba Jędryszka. Kuba jest programistą i pracuje w budzącym respekt miejscu: samym Redmond, sercu Microsoft. Poza programowaniem bloguje, występuje na konferencjach i… współorganizuje DotNetConfPL – świetną inicjatywę 100% online. Na Twitterze: @JakubJedryszek.

Naszym tematem jest Xamarin, czyli platforma do pisania aplikacji mobilnych działających na wielu systemach. Czy ta koncepcja ma ręce i nogi? Na co uważać i jakie pułapki na nas czyhają? Nie zamykamy się tylko i wyłącznie na temat Xamarina, bo sporo rozmawiamy ogólnie o pisaniu aplikacji na smartfony.

Ciekawa sprawa!

Jak można się domyślić, tym razem także dzisiejszy odcinek “patronatem” obejmuje moja nowa książka: “Zawód: Programista”.

Kup książkę “Zawód: Programista”… tutaj!

A teraz… PLAY!


Montaż odcinka: Krzysztof Śmigiel.
Ważne adresy:

Linki:


Muzyka wykorzystana w intro:
“Misuse” Kevin MacLeod (incompetech.com)
Licensed under Creative Commons: By Attribution 3.0
http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/

 

0 0 votes
Article Rating
1 Comment
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Maciej
Maciej
6 years ago

Trzymam za słowo jeśli chodzi o kolejny odcinek dotyczący programowania na urządzenia mobilne.Idealnie byłoby gdybyś znalazł kogoś kto programował w javie(na androida) i przesiaďł się na espomnianego nową alternatywę Kotlina

Kurs Gita

Zaawansowany frontend

Szkolenie z Testów

Szkolenie z baz danych

Książka

Zobacz również