fbpx
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
< 1 minut

DevTalk Trio S01E11 – Nasze Drogi


02.08.2017

I… koniec! 11 tygodni minęło jak jeden… tydzień. Przed Tobą ostatni element mojej rozmowy z Andrzejem Krzywdą i Sławkiem Sobótką. Siup!
Dzisiaj dzielimy się swoimi historiami. Ku… inspiracji, może? By pokazać, jak w różnymi drogami można dojść w różne miejsca, a mimo to spotkać się i działać czasami wspólnie?

Daj znać co sądzisz o tym cyklu! Podobało się? Chcesz więcej? Nagrywać drugi sezon? ;) Zostaw komentarz!

Dziękuję zarówno Tobie, jak i wszystkim słuchaczom. Tak ciepłe przyjęcie DevTalk Trio spowodowało wiele uśmiechów na naszych twarzach. Dziękuję również Andrzejowi i Sławkowi. Piona, ziomy, wygląda na to że daliśmy radę ;)!

Pełną listę odcinków znajdziesz na http://devtalk.pl/trio!

I, po raz ostatni… PLAY!


Montaż odcinka: Krzysztof Śmigiel.
Ważne adresy:


Muzyka wykorzystana w intro:
“Misuse” Kevin MacLeod (incompetech.com)
Licensed under Creative Commons: By Attribution 3.0
http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/

Nie przegap kolejnych postów!

Dołącz do ponad 9000 programistów w devstyle newsletter!

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłania na wskazany przez Ciebie adres e-mail informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z serwisem devstyle.pl. Będzie to marketing bezpośredni, do realizacji którego wykorzystam Twoje telekomunikacyjne urządzenia końcowe. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Maciej Aniserowicz prowadzący działalność gospodarczą w Białymstoku (15-215) przy ul. Konopnickiej 14/8, NIP 5422824401. Przysługuje Tobie prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzam Twoje dane znajdziesz na devstyle.pl/RODO. Powered by ConvertKit
Notify of
Mateusz Maciaszek

Dziękuję za świetne podcasty. Duża wiedza, różna perspektywa, tego się świetnie słucha.

Dla mnie jednak w tym wszystkim jest ujmujący sposób przygotowania tego – dzień poświęcony na pracę, aby przez kilka kolejnych tygodni dawkować całość w proporcjach. To daje mi do myślenia w jaki sposób mogę tworzyć pewien content i dzielić się nim z innymi osobami.

Jeszcze raz dzięki i czekam na drugi sezon. :)

miguel
miguel

Wielkie dzięki. DevTalk to był naprawdę świetny pomysł i warto go kontynuować. Poruszaliście ciekawe tematy, o których czasem nawet się nie myśli, za to też wielki plus;)

Rafał

Świetna seria, każdego odcinku słuchało się z przyjemnością. Czekamy na drugi sezon! :D

Łukasz
Łukasz

Dziękuję bardzo za każdy odcinek. Bardzo brakowało mi takich rozmów o IT i o tym, co dzieje się wokoło. Przekazanie wiedzy z różnych punktów widzenia – coś wspaniałego! :D
Nie mogę doczekać się kolejnego sezonu :)
Pozdrawiam serdecznie!

miguel
miguel

Szkoda tylko, że w tym odcinku Dev Talk nie było czwartego człowieka, który po kilkunastu latach nadal programuje i tylko tym się zajmuje, bo generalnie Wy w jakimś stopniu poszliście w szkolenia, biznes czy aktywność w sieci, a byłoby ciekawe usłyszeć kogoś, kto od nastu lat zajmuje się tylko programowaniem.

Michal Franc

Mozliwe ze to jakis znak :)

miguel
miguel

Znak, że będzie czwarty człowiek do brydża?;)

Artur
Artur

Ta seria namaściła moje środowe poranki. Dzięki! Bardzo mi się podobało i zdecydowanie czekam na kontynuację.

Luk

Bardzo jest to inspirujące! Droga zależy tylko od Ciebie. Chciałbym podążyć Waszymi krokami kiedyś tam..

Kurs Gita

Zaawansowany frontend

Szkolenie z Testów

Szkolenie z baz danych

Facebook

Książka

Zobacz również