fbpx
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
2 minut

Daj Się Poznać 2017: teraz Twój głos się liczy!


08.06.2017

Emocje w zenicie. Czas na Wielkie Rozstrzygnięcie!

Do Konkursu zgłosiło się prawie tysiąc osób. Prawie dwieście z nich dotrwało do końca. A co potem?

Głosowanie

Przez cały ostatni tydzień Uczestnicy konkursu sami wybierali spośród siebie Ścisłych Finalistów. Tych, którzy za pomocą Twoich głosów będą teraz walczyć o… zwycięstwo! Tę złotą listę znajdziesz na stronie Finalistów Konkursu.

A aplikacja do głosowania jest tuż obok! Klikaj w http://uczestnicy.dajsiepoznac.pl/ankieta i do dzieła! Wybierz swoich faworytów. Zasady są banalnie proste

  • każdy głosuje tylko JEDEN RAZ (jednorazowe skrzynki czy aliasy na gmail będą usuwane)
  • głos będzie ważny po kliknięciu w link potwierdzający wysłany na podany adres e-mail
  • głosujesz na 2 lub 3 blogi, przyznając im od 3 do 1 punktu

Bez zbędnego przedłużania: GO GO GO!

Wyniki zostaną przedstawione na Gali Finałowej (zob. niżej). A potem oczywiście wszędzie w internetach ;).

Gala Finałowa

Przypomnienie: w sobotę 17 czerwca spotykamy się w Warszawie, w biurze Microsoftu, na calutki dzień pełen wrażeń. Szczegóły znajdziesz tej stronie: http://devstyle.pl/daj-sie-poznac/gala. Jest już pełna agenda, z prelegentami i tematami!

Jest jeszcze kilka wolnych miejsc dla Obserwatorów Konkursu. Dołącz do nas, rok temu było wyśmienicie! Rejestracja: http://dajsiepoznac2017.evenea.pl . Wydarzenie na fejsie: https://www.facebook.com/events/1403873993014150.

Do zobaczenia!

P.S. Jeśli zarezerwujesz bilet a nie przyjdziesz, odbierając tym samym tę szansę komuś innemu, to będzie bardzo, BARDZO brzydko.

Notify of
Michał Chęciński

Super! Juz się nie mogę doczekać Gali :)

programmer-girl

Jestem w taki szoku po znalezieniu się na liście TOP20, że aż nie wiem, co powiedzieć:) Na pewno jeszcze raz gratulacje dla wszystkich uczestników i powodzenia tym z TOP20! Maćku, wielkie brawa dla Ciebie za… w sumie to za całokształt:)

Marcin Pietraszek

Szczere gratulacje dla wszystkich finalistów! Mi może uda się następnym razem ;)

Paweł Bulwan

Dokładnie, gratulacje za wytrwałość i sukces! Tylko nie osiadajcie na laurach, bo niektóre blogi spoza top 7% jeszcze nie powiedziały ostatniego słowa i chętnie się pościgają na długim dystansie :P

Artur "ekhart" Dębkowski

Dziękuję serdecznie za to wyróżnienie! Jestem absolutnie zdumiony ;D

Brawa należą się wszystkim uczestnikom, bo niejednokrotnie każdy miał coś ciekawego do przekazania innym. Każdy stanowił inspirację do dalszego rozwoju.

@PAWEŁ BULWAN
Zdecydowanie nie poprzestanę! Taka nobilitacja to bardziej obowiązek i motywuje do jeszcze usilniejszej pracy nad blogiem. Jest też najlepszym potwierdzeniem, że warto o to dalej dbać i pomagać innym ;)

Guy Diamond

Gratuluję wszystkim finalistom! Jestem ciekaw ile głosów dostał mój blog. Czy jest możliwe podglądnięcie wyników głosowania na swój blog?

Namek

Tak, napisz bezpośrednio do Maćka.

Magda

No właśnie, też jestem ciekawa ;) ja napewno będę pisać dalej bo jeszcze nie powiedziałam ostatniego słowa;)

Piotr Wittchen

Przyznam szczerze, że nie spodziewałem się pozycji w czołówce. Przeglądałem niektóre projekty oraz blogi z konkursu i naprawdę jestem pod wrażeniem tego, co niektórzy potworzyli. Fajny prezent akurat na urodziny. Dzięki za wyróżnienie i pozdrawiam! :-)

Krzysztof Owsiany

Gratulacje dla:
– Macieja,
– TOP25,
– pozostałych finalistów,
– ogólnie uczestników.

Jestem bardzo zadowolony z uczestnictwa w konkursie. Czuję się jak taki robal co to wylazł z pod kamienia, i nie ma zamiaru wracać.
Od wrzucenia wymaganej ilości postów, dopisuję kolejne już na własnych zasadach. Nie mniej jednak mam w głowie taki głos: napisz coś. Systematyczność postów spowodowała, że przyzwyczaiłem się do pisania.
Tak że blog żyje, i zamierza żyć!

Do zobaczenia na gali:D

Michal
Michal

To ja dodam łyżkę dziegciu do tego miodu;) Idea konkursu fajna, wspomaganie blogosfery o kolejnych blogerów programistycznych na plus, ale mam wrażenie, że jakość przeszła w ilość. Kwestia filtrowania zgłoszonych blogów, to naprawdę ułatwiłoby wybranie blogów do śledzenia. Osobiście poświęciłem swój czas, na przejrzenie listy uczestników i dodanie wybranych 10 blogów do swojego czytnika RSS. Efekt z tego taki, że tylko 2 wybrane pisały z wg. założeń regulaminu, jedna osoba otwarcie napisała, że się wycofuje, reszta z tej 10 nie opublikowała, żadnego posta. Selekcji blogów do czytania robiłem po miesiącu od trwania konkursu i już wtedy część blogów była przeze… Read more »

Magda

No bo daje…A co! Ilu osobom ja napisałam: nie poddawaj się! Ja akurat z motywacja nie miałam problemu bo mój tester że mną mieszka, więc co pewien czas pytał: jak idzie? Ale ja się koduje całkiem samemu to wiadomo jak ciężko idzie ;)

Agnieszka
Agnieszka

A ja przez cały konkurs dostałam dokładnie 1 komentarz – podziękowanie za linka do innego bloga, niezwiązanego z konkursem. Zero motywacji, klepania po pleckach, viagry, gorących Rosjanek, aukcji z laptopami za 20 zł… :< W dodatku w środku maja śniło mi się, że Maciej w swoim poście zalinkował do mnie (hę?!), a pod wpisem zostałam skomentowana mniej więcej słowami "do autora kodu: zamknij repo" i ten komentarz miał jakieś 60 łapek w górę. Konkurs jednak zaliczyłam i już powoli o nim zapominam. Kto się wkręcił, to będzie robić dalej ten sam projekt lub inny, a może ktoś jak ja uznał,… Read more »

Kurs Gita

Zaawansowany frontend

Szkolenie z Testów

Szkolenie z baz danych

Facebook

Książka

Zobacz również