fbpx
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
3 minut

Studencka braci! Widzimy się wkrótce!


13.02.2017

W tym roku planowałem nie jeździć na AŻ TYLE konferencji, co w 2016. No i cały plan w p… ;).

Zaczynając swoją przygodę ze Snapchatem nie spodziewałem się, jakie to będzie miało konsekwencje. Mocno wsiąkłem w “środowiska młodzieżowe”. I bardzo mi tam dobrze! Zmarszczek jakby mniej, kolana przestały trzeszczeć…

Będąc na studiach, szukałem kogoś o -naście lat starszego. Kogoś, kto podzieli się wiedzą i doświadczeniem. Niekoniecznie technicznym – to trzeba i tak zdobyć samemu. Ale takim zawodowym, branżowym. Wtedy nie znalazłem. Teraz – sam staram się być kimś takim.

Z tego tez powodu nie mam serca odmówić tak zacnym studenckim inicjatywom jak poniżej. Nazbierało się ich kilka, więc szykuje się niezły Devstyle Tour! :)

Zawsze aktualną listę moich planowanych (i byłych) wystąpień znajdziesz na http://devstyle.pl/speaker.

Lista miast prezentuje się póki co następująco:

  • Gdańsk, już za kilka dni, 15 lutego! Na tamtejszym ITADzie poopowiadam o produktywności, czyli GMD.
  • Bielsko-Biała, również ITAD i również GMD. 17 marca. Bardzo dobrze, bo to temat idealny na takie okazje!
  • Kraków, Studencki Festiwal Informatyczny, od razu po BB: 18 marca. I ponownie GMD :). Moja ulubiona prezentacja.
  • Warszawa, WDI, 29 marca. Wielka impreza i wielka okazja do spotkania! Już po raz drugi będę budował tam swoją własną ścieżkę. Ale o tym rozpiszę się jeszcze kiedy indziej. Tak czy siak: rezerwujcie sobie ten dzień, bo będzie LE-GEN-DA-RY!!! Obiecuję.
  • Lublin, LDI, 22 kwietnia. Tamtejsze grono zażyczyło sobie coś bliżej metalu ;), więc porozmawiamy sobie o CQRS.

Nie mogę się doczekać. Benzyna w baku już mi się do ścianek przykleja, taki był zastój od ponad miesiąca. Czas dołożyć swoją cegiełkę do tej smogowej afery!

Organizujesz coś studenckiego i pasowałbym do składu prelegenckiego? Dawaj znać!
Jeszcze dla formalności, bo czasami wynikają pewne nieporozumienia… Różnymi kanałami puszczałem w świat info, że maksymalnie redukuję darmowe występy. Ale nie dotyczy to imprez akademickich! Sponsorzy niech zwrócą za wachę i zapewnią komórkę do spania i… jestem Twój!

Więc jak? Umawiajcie fryzjerów i kosmetyczki, umalujcie usteczka, zaserwujcie sobie SPA, bo nie wiadomo kogo chwyci oko kamery ;).

Do zobaczenia!

Nie przegap kolejnych postów!

Dołącz do ponad 9000 programistów w devstyle newsletter!

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłania na wskazany przez Ciebie adres e-mail informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z serwisem devstyle.pl. Będzie to marketing bezpośredni, do realizacji którego wykorzystamy Twoje telekomunikacyjne urządzenia końcowe. Administratorem Twoich danych osobowych będzie DEVSTYLE spółka z ograniczona odpowiedzialnością z siedzibą w Białymstoku (15-215) przy ul. Konopnickiej 14/8, NIP: 5423453088 (dawniej Maciej Aniserowicz prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, NIP 5422824401). Przysługuje Tobie prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz na devstyle.pl/RODO. Powered by ConvertKit
Notify of
Marcin Bogiel

Powodzenia! Widzimy się w środę na UG. :) Klasycznie: zainteresowałbym się zarządzaniem czasem, ale nie mam kiedy.

PaSkol

“Teraz – sam staram się być kimś takim”

But remeber: with great power comes great responsibility!
;)

Kurs Gita

Zaawansowany frontend

Szkolenie z Testów

Szkolenie z baz danych

Facebook

Książka

Zobacz również