fbpx
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
2 minut

Zapraszam na KMD MeetUp w Warszawie! Porozmawiajmy o testowaniu scenariuszy wielowątkowych.


16.11.2016

Słuchajcie, sprawa jest! Już w przyszłym tygodniu ładuję się do swej nowej piękności i z ogromnym uśmiechem pędzę FTL do Wawki na ciekawie-się-zapowiadający meetup. Bardzo technicznie, bardzo interesująco, bardzo… mięsnie.

Akcja: BLOGvember! Post nr 12.
W listopadzie w każdy roboczy poranek na devstyle.pl znajdziesz nowy, świeżutki tekst. W sam raz do porannej kawy na dobry początek dnia.
Miłej lektury i do przeczytania jutro! :)

Firma KMD organizuje w swoim biurze zlot pasjonatów .NET. Żadnego motywacyjnego pierdu-pierdu, czysty kodzik! Część z Was może kojarzyć firmę z konferencji .NET Developer Days, gdzie to zabawiali nas swoim zaawansowanym konkursem sprawdzającym wiedzę z zakamarków .NETa. Fajnie wtedy wyszło.

KMD MeetUp

W przyszły czwartek wieczorem, 24 listopada, będę miał okazję poopowiadać o testowaniu scenariuszy wielowątkowych w .NET. Po raz pierwszy w Warszawie! Temat jest wręcz pasjonujący, a w internetach ciężko cokolwiek o nim znaleźć. Swego czasu wiele dni poświęciłem na jego zgłębienie, udało mi się wypracować pewne sprawdzone receptury w tym kontekście… i się nimi podzielę.

Oprócz mnie wystąpi też Sebastian Solnica z tematem “Sekretne życie twojej aplikacji“. Sebastiana możecie kojarzyć z wielokrotnych występów na Warszawskiej Grupie .NET oraz bloga Low Level Design. Nie mogę doczekać się tej prezentacji, spodziewam się rewelacji, kto twierdzi inaczej – nie ma racji. I koniec wieśniackiego rapowania na dziś :).

Dodatkowo KMD postanowiło umilić wieczór poprzez zafundowanie zgromadzonym programistycznej pizzy i czegoś tam jeszcze :). Nie ma więc się co zbyt długo zastanawiać, szczególnie, że liczba miejsc jest ograniczona.

Chętnych prosimy o odklikanie się w formularzu rejestracyjnym pod tym linkiem. Tam też znajdziecie wszystkie potrzebne szczegóły.

Do zobaczenia!

Nie przegap kolejnych postów!

Dołącz do ponad 9000 programistów w devstyle newsletter!

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłania na wskazany przez Ciebie adres e-mail informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z serwisem devstyle.pl. Będzie to marketing bezpośredni, do realizacji którego wykorzystamy Twoje telekomunikacyjne urządzenia końcowe. Administratorem Twoich danych osobowych będzie DEVSTYLE spółka z ograniczona odpowiedzialnością z siedzibą w Białymstoku (15-215) przy ul. Konopnickiej 14/8, NIP: 5423453088 (dawniej Maciej Aniserowicz prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, NIP 5422824401). Przysługuje Tobie prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz na devstyle.pl/RODO. Powered by ConvertKit
Notify of
Dariusz Pawlukiewicz

Widzimy się za tydzień ;)

Szymon Kulec 'Scooletz'

Widzimy się.

Patryk Wąsiewicz

Również do zobaczenia!

Michał Wilczyński

Chyba już nie ma miejsc bo nie dostałem okejki żadnej. :(

Szymon z Hostdog.pl

Dzięki za informacje. Postaram się pojawić ;) Być może się poznamy, bo śledzę Twojego bloga ucząc się od bardzo dawna.

Kurs Gita

Zaawansowany frontend

Szkolenie z Testów

Szkolenie z baz danych

Facebook

Książka

Zobacz również