Zapraszam na KMD MeetUp w Warszawie! Porozmawiajmy o testowaniu scenariuszy wielowątkowych.

7

Słuchajcie, sprawa jest! Już w przyszłym tygodniu ładuję się do swej nowej piękności i z ogromnym uśmiechem pędzę FTL do Wawki na ciekawie-się-zapowiadający meetup. Bardzo technicznie, bardzo interesująco, bardzo… mięsnie.

Akcja: BLOGvember! Post nr 12.
W listopadzie w każdy roboczy poranek na devstyle.pl znajdziesz nowy, świeżutki tekst. W sam raz do porannej kawy na dobry początek dnia.
Miłej lektury i do przeczytania jutro! :)

Firma KMD organizuje w swoim biurze zlot pasjonatów .NET. Żadnego motywacyjnego pierdu-pierdu, czysty kodzik! Część z Was może kojarzyć firmę z konferencji .NET Developer Days, gdzie to zabawiali nas swoim zaawansowanym konkursem sprawdzającym wiedzę z zakamarków .NETa. Fajnie wtedy wyszło.

KMD MeetUp

W przyszły czwartek wieczorem, 24 listopada, będę miał okazję poopowiadać o testowaniu scenariuszy wielowątkowych w .NET. Po raz pierwszy w Warszawie! Temat jest wręcz pasjonujący, a w internetach ciężko cokolwiek o nim znaleźć. Swego czasu wiele dni poświęciłem na jego zgłębienie, udało mi się wypracować pewne sprawdzone receptury w tym kontekście… i się nimi podzielę.

Oprócz mnie wystąpi też Sebastian Solnica z tematem “Sekretne życie twojej aplikacji“. Sebastiana możecie kojarzyć z wielokrotnych występów na Warszawskiej Grupie .NET oraz bloga Low Level Design. Nie mogę doczekać się tej prezentacji, spodziewam się rewelacji, kto twierdzi inaczej – nie ma racji. I koniec wieśniackiego rapowania na dziś :).

Dodatkowo KMD postanowiło umilić wieczór poprzez zafundowanie zgromadzonym programistycznej pizzy i czegoś tam jeszcze :). Nie ma więc się co zbyt długo zastanawiać, szczególnie, że liczba miejsc jest ograniczona.

Chętnych prosimy o odklikanie się w formularzu rejestracyjnym pod tym linkiem. Tam też znajdziecie wszystkie potrzebne szczegóły.

Do zobaczenia!

Share.

About Author

Programista, trener, prelegent, pasjonat, blogger. Autor podcasta programistycznego: DevTalk.pl. Jeden z liderów Białostockiej Grupy .NET i współorganizator konferencji Programistok. Od 2008 Microsoft MVP w kategorii .NET. Więcej informacji znajdziesz na stronie O autorze. Napisz do mnie ze strony Kontakt. Dodatkowo: Twitter, Facebook, YouTube.

7 Comments