fbpx
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
2 minut

Zapraszam na KMD MeetUp w Warszawie! Porozmawiajmy o testowaniu scenariuszy wielowątkowych.


16.11.2016

Słuchajcie, sprawa jest! Już w przyszłym tygodniu ładuję się do swej nowej piękności i z ogromnym uśmiechem pędzę FTL do Wawki na ciekawie-się-zapowiadający meetup. Bardzo technicznie, bardzo interesująco, bardzo… mięsnie.

Akcja: BLOGvember! Post nr 12.
W listopadzie w każdy roboczy poranek na devstyle.pl znajdziesz nowy, świeżutki tekst. W sam raz do porannej kawy na dobry początek dnia.
Miłej lektury i do przeczytania jutro! :)

Firma KMD organizuje w swoim biurze zlot pasjonatów .NET. Żadnego motywacyjnego pierdu-pierdu, czysty kodzik! Część z Was może kojarzyć firmę z konferencji .NET Developer Days, gdzie to zabawiali nas swoim zaawansowanym konkursem sprawdzającym wiedzę z zakamarków .NETa. Fajnie wtedy wyszło.

KMD MeetUp

W przyszły czwartek wieczorem, 24 listopada, będę miał okazję poopowiadać o testowaniu scenariuszy wielowątkowych w .NET. Po raz pierwszy w Warszawie! Temat jest wręcz pasjonujący, a w internetach ciężko cokolwiek o nim znaleźć. Swego czasu wiele dni poświęciłem na jego zgłębienie, udało mi się wypracować pewne sprawdzone receptury w tym kontekście… i się nimi podzielę.

Oprócz mnie wystąpi też Sebastian Solnica z tematem “Sekretne życie twojej aplikacji“. Sebastiana możecie kojarzyć z wielokrotnych występów na Warszawskiej Grupie .NET oraz bloga Low Level Design. Nie mogę doczekać się tej prezentacji, spodziewam się rewelacji, kto twierdzi inaczej – nie ma racji. I koniec wieśniackiego rapowania na dziś :).

Dodatkowo KMD postanowiło umilić wieczór poprzez zafundowanie zgromadzonym programistycznej pizzy i czegoś tam jeszcze :). Nie ma więc się co zbyt długo zastanawiać, szczególnie, że liczba miejsc jest ograniczona.

Chętnych prosimy o odklikanie się w formularzu rejestracyjnym pod tym linkiem. Tam też znajdziecie wszystkie potrzebne szczegóły.

Do zobaczenia!

0 0 votes
Article Rating
7 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Dariusz Pawlukiewicz
7 years ago

Widzimy się za tydzień ;)

Szymon Kulec 'Scooletz'

Widzimy się.

Patryk Wąsiewicz
7 years ago

Również do zobaczenia!

Michał Wilczyński
7 years ago

Chyba już nie ma miejsc bo nie dostałem okejki żadnej. :(

Michał Wilczyński
7 years ago

Już dostałem okejkę od KMD na twitterze więc do zobaczenia. :)

Szymon z Hostdog.pl
7 years ago

Dzięki za informacje. Postaram się pojawić ;) Być może się poznamy, bo śledzę Twojego bloga ucząc się od bardzo dawna.

Kurs Gita

Zaawansowany frontend

Szkolenie z Testów

Szkolenie z baz danych

Książka

Zobacz również