fbpx
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
2 minut

Daj Się Poznać 2016 – Głosowanie i Gala


08.06.2016

Tydzień temu ekscytowałem się niezmiernie zakończeniem konkursu Daj Się Poznać 2016… ale to jeszcze nie wszystko!

Publiczne głosowanie

Przez ostatni tydzień Uczestnicy wyłonili ze swojego grona 16 Ścisłych Finalistów. Wielkie gratulacje! Znajdziecie ich na stronie z listą Finalistów Daj Się Poznać 2016.

A teraz… wszystko w Waszych rękach!

Pod adresem ankieta.dajsiepoznac.pl działa aplikacja, za pomocą której możecie oddać głosy na swoich faworytów z tej właśnie kilkunastoosobowej grupy.

Zasady są proste:

  • KAŻDY może zagłosować JEDEN raz
  • głosuje się na 2 lub 3 blogi, przyznając im 1, 2 lub 3 punkty

I to tyle. Do dzieła! Emocje niechaj sięgną zenitu ;).

Lista laureatów zostanie ogłoszona podczas Gali Finałowej (a potem oczywiście również tutaj, na devstyle.pl).

Gala finałowa

W sobotę 18 czerwca w siedzibie Microsoft w Warszawie odbędzie się uroczyste zakończenie konkursu z wieloma ciekawymi wystąpieniami oraz rozdaniem nagród. Wyszła nam właściwie pełnoprawna konferencja :).

Wszystkie informacje (także finalną agendę) znajdziecie na stronie poświęconej Gali: http://devstyle.pl/daj-sie-poznac/gala.

Serdecznie zapraszam! Wymagana rejestracja na stronie dajsiepoznac2016.evenea.pl. Kto chętny niechaj się spieszy :).

Do zobaczenia!

Wyjdź z cienia

Nie przegap kolejnych postów!

Dołącz do ponad 9000 programistów w devstyle newsletter!

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłania na wskazany przez Ciebie adres e-mail informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z serwisem devstyle.pl. Będzie to marketing bezpośredni, do realizacji którego wykorzystamy Twoje telekomunikacyjne urządzenia końcowe. Administratorem Twoich danych osobowych będzie DEVSTYLE spółka z ograniczona odpowiedzialnością z siedzibą w Białymstoku (15-215) przy ul. Konopnickiej 14/8, NIP: 5423453088 (dawniej Maciej Aniserowicz prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, NIP 5422824401). Przysługuje Tobie prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz na devstyle.pl/RODO. Powered by ConvertKit
Notify of
Marcin Szyszka

Gratulacje dla finałowej 16stki :) Czy zamieścisz gdzieś zestawienie wszystkich głosów dla całej 70tki? Ciekawy jestem czy dostałem choć jeden głos ;)

Iwona

Ojej:) Strasznie się cieszę, że udało mi się znaleźć w finałowej szesnastce:) Dziękuję za miłą wiadomość o poranku:)

Dariusz Pawlukiewicz

Bardzo dziękuję wszystkim za głosy, to przerosło moje wszelkie oczekiwania :)

Piotr Gankiewicz

Dziękuję wszystkim za głosy, jest mi niezmiernie miło! Po cichu liczyłem, że wejdę do finałowej 16tki ale nigdy bym się nie spodziewał, że wskoczę z pierwszej pozycji – jest to dla mnie wielkie wyróżnienie, że moje treści/projekt spodobały się społeczności. Gratulacje dla wszystkich finalistów!

Kurs Gita

Zaawansowany frontend

Szkolenie z Testów

Szkolenie z baz danych

Facebook

Książka

Zobacz również