fbpx
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
3 minut

DSP’16: koniec rejestracji & status update


15.03.2016

I stało się: wczoraj rano wyłączyłem formularz rejestracyjny do konkursu. Zgłosiło się 296 osób (!!!).

Zachęcam do ponownego przejrzenia listy Uczestników. Znajdziecie tam też link do strony utworzonej przez Gutka – w swojej wersji dodał możliwość filtrowania zgłoszeń. Stworzył też agregator postów konkursowych: http://dotnetblogs.pl/dajsiepoznac. Jeżeli kogoś tam nie ma to niechaj uderza z tym bezpośrednio do Kuby, mają przygotowany adres RSS. Polecam też dedykowaną listę na Facebooku, stworzoną przez SoftwareHut. Zbiera ona fanpage blogów biorących udział w konkursie.

Cały czas nie mogę otrząsnąć się z szoku. Na tak wielkie zainteresowanie nie liczyłem w najśmielszych snach. Teraz pozostaje trzymać kciuki, życzyć wytrwałości i śledzić wybrane projekty :).

No właśnie: “wybrane” projekty… Nigdy nie twierdziłem, że będę czytał na bieżąco Wasze starania. A teraz jestem pewien, że nie da się tego zrobić kompleksowo. Przeczytanie prawie 600 postów tygodniowo ze zrozumieniem to w sumie pełen etat pracy. Nie znaczy to jednak, że mnie nie ma. Z założenia nie będę promował, komentował ani w żaden sposób wyróżniał żadnego projektu – żeby było fair. Ale: jestem tu i czuwam ;).

Ciągle staram się też o nowe nagrody. O akcjach zakończonych powodzeniem będę informował na Twitterze oraz na fejsbukowym wydarzeniu. Szczególnie jedne trwające “ustalenia” powinny ucieszyć dotnetowców, bo brak jednej nagrody z kategorii “software” aż drażni ;).

Część z Was mogła zobaczyć w social media linki do różnych interesujących akcji promocyjnych konkursu. A to audycja w radio, a to kilka “debat informatycznych” przed kamerami. Niedługo wrzucę osobnego posta o DSP w mediach, gdy zbiorę już wszystkie linki. Powiem Wam, że dla mnie samego ta inicjatywa wiąże się z wieloma wyzwaniami, o jakich nawet jeszcze bym nie pomyślał kilka tygodni temu. Dobrze. Ciągle do przodu!

Ponownie: DO ROBOTY! :)

A w razie pytań, wątpliwości czy potrzeby zmian na liście Uczestników: piszcie do mnie.

Wyjdź z cienia

0 0 votes
Article Rating
9 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Marcin
Marcin
8 years ago

A może zdradzisz chociaż, których technologii dotyczą blogi, które najchętniej przeglądasz? :)

Marcin
Marcin
8 years ago

hihihi

Emi
Emi
8 years ago

Pierwsze dwa tygodnie konkursu za nami i muszę przyznać, że jest super. :) W sumie bałam się założyć bloga bo uważałam się za zbyt niedoświadczoną, ale wychodzi na to, że zawsze znajdzie się jakiś kawałeczek wiedzy, który można doszlifować, pogłębić i pokazać światu. A jak kiedyś wspomniałeś, ludzie są z reguły nastawieni do nas pozytywnie, co jest super. ^^
Ale najfajniejsze w tym konkursie jest to, że chyba nikt nie startuje w nim stricte dla nagrody, co powoduje, że uczestnicy nawzajem się wspierają zamiast przeć do przodu po trupach.

Dzięki za ten konkurs. ;)

Dawid
8 years ago
Reply to  Emi

A propos trupów. Właśnie skończyłem przeglądać wszystkie biorące udział w konkursie blogi i mam wrażenie, że połowa z nich nie żyje. :(

sławciu
8 years ago
Reply to  Dawid

trochę tak… wg http://dsp-heartbeat.azurewebsites.net/dist/ stan na teraz:
102 posts published = 7 and = 14 days ago.
14 Not active blogs.

sławciu
8 years ago
Reply to  sławciu

damn. komentarze “łykają” znaki większości i mniejszości.. :(

Programer
8 years ago

Niedawno ruszyła kolejna edycja na blog roku. Może się zgłosisz? ;)

Kurs Gita

Zaawansowany frontend

Szkolenie z Testów

Szkolenie z baz danych

Książka

Zobacz również