DSP’16: koniec rejestracji & status update

9

I stało się: wczoraj rano wyłączyłem formularz rejestracyjny do konkursu. Zgłosiło się 296 osób (!!!).

Zachęcam do ponownego przejrzenia listy Uczestników. Znajdziecie tam też link do strony utworzonej przez Gutka – w swojej wersji dodał możliwość filtrowania zgłoszeń. Stworzył też agregator postów konkursowych: http://dotnetblogs.pl/dajsiepoznac. Jeżeli kogoś tam nie ma to niechaj uderza z tym bezpośrednio do Kuby, mają przygotowany adres RSS. Polecam też dedykowaną listę na Facebooku, stworzoną przez SoftwareHut. Zbiera ona fanpage blogów biorących udział w konkursie.

Cały czas nie mogę otrząsnąć się z szoku. Na tak wielkie zainteresowanie nie liczyłem w najśmielszych snach. Teraz pozostaje trzymać kciuki, życzyć wytrwałości i śledzić wybrane projekty :).

No właśnie: “wybrane” projekty… Nigdy nie twierdziłem, że będę czytał na bieżąco Wasze starania. A teraz jestem pewien, że nie da się tego zrobić kompleksowo. Przeczytanie prawie 600 postów tygodniowo ze zrozumieniem to w sumie pełen etat pracy. Nie znaczy to jednak, że mnie nie ma. Z założenia nie będę promował, komentował ani w żaden sposób wyróżniał żadnego projektu – żeby było fair. Ale: jestem tu i czuwam ;).

Ciągle staram się też o nowe nagrody. O akcjach zakończonych powodzeniem będę informował na Twitterze oraz na fejsbukowym wydarzeniu. Szczególnie jedne trwające “ustalenia” powinny ucieszyć dotnetowców, bo brak jednej nagrody z kategorii “software” aż drażni ;).

Część z Was mogła zobaczyć w social media linki do różnych interesujących akcji promocyjnych konkursu. A to audycja w radio, a to kilka “debat informatycznych” przed kamerami. Niedługo wrzucę osobnego posta o DSP w mediach, gdy zbiorę już wszystkie linki. Powiem Wam, że dla mnie samego ta inicjatywa wiąże się z wieloma wyzwaniami, o jakich nawet jeszcze bym nie pomyślał kilka tygodni temu. Dobrze. Ciągle do przodu!

Ponownie: DO ROBOTY! :)

A w razie pytań, wątpliwości czy potrzeby zmian na liście Uczestników: piszcie do mnie.

Wyjdź z cienia

Nie przegap kolejnych postów!

Dołącz do ponad 9000 programistów w devstyle newsletter!

Tym samym wyrażasz zgodę na otrzymanie informacji marketingowych z devstyle.pl (doh...). Powered by ConvertKit
Share.

About Author

Programista, trener, prelegent, pasjonat, blogger. Autor podcasta programistycznego: DevTalk.pl. Jeden z liderów Białostockiej Grupy .NET i współorganizator konferencji Programistok. Od 2008 Microsoft MVP w kategorii .NET. Więcej informacji znajdziesz na stronie O autorze. Napisz do mnie ze strony Kontakt. Dodatkowo: Twitter, Facebook, YouTube.

9 Comments

  1. A może zdradzisz chociaż, których technologii dotyczą blogi, które najchętniej przeglądasz? :)

  2. Pierwsze dwa tygodnie konkursu za nami i muszę przyznać, że jest super. :) W sumie bałam się założyć bloga bo uważałam się za zbyt niedoświadczoną, ale wychodzi na to, że zawsze znajdzie się jakiś kawałeczek wiedzy, który można doszlifować, pogłębić i pokazać światu. A jak kiedyś wspomniałeś, ludzie są z reguły nastawieni do nas pozytywnie, co jest super. ^^
    Ale najfajniejsze w tym konkursie jest to, że chyba nikt nie startuje w nim stricte dla nagrody, co powoduje, że uczestnicy nawzajem się wspierają zamiast przeć do przodu po trupach.

    Dzięki za ten konkurs. ;)