fbpx
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
3 minut

DSP’16 – status update


15.02.2016

Moje drogie devinie, moi drodzy devowie, SIEDZIEJESIE! Jak to mawiał niegdysiejszy kandydat na prezydenta mojego pięknego miasta, Białegostoku. Dwa tygodnie temu ogłosiłem konkurs Daj Się Poznać i… zaczęły spływać od Was zgłoszenia.

Na dzień dzisiejszy tych zgłoszeń jest ponad 50. W-O-W!! A upłynęła dopiero połowa czasu przewidzianego na nabór uczestników. Dzięki wielkie oraz gratulacje jednocześnie, mam nadzieję że wszyscy wyjdziemy na tym na plus. Dobijemy do setki?

Jestem w szoku czytając opisy niektórych zgłoszonych projektów. Takim szoku pozytywnym oczywiście. I technologie, w których będą one tworzone. Naprawdę, wielki szacun. Widać, że faktycznie chcecie bawić się nowymi rzeczami. Nie mogę się doczekać marca, gdy zaczniecie tworzyć i opisywać swoje projekty. Zapowiada się piękna wiosna.

Zrobiłem co w mojej mocy, aby o konkursie pisano gdzie tylko się da. Nie zaszkodzi jednak, żebyście dali znać swoim kolegom z pracy, znajomym ze studiów czy “wirtualnym friendsom”. Zróbmy hałas ;).

W ramach dodatkowej zachęty zdradzę, że lista nagród ulegnie rozszerzeniu. Sponsorzy konkursu (do których również uroczysty SALUT!) będą mieli dla Was dodatkowe niespodzianki.

Skoro o sponsorach mowa: jest jeszcze kilka wolnych pakietów sponsorskich, więc nękajcie swoje firmy jeśli chcielibyście zobaczyć logo na stronie konkursu. Logo albo… nawet coś więcej. Wymyśliłem dla firm naprawdę fajną ofertę.

W sieci pojawiają się również bardzo pozytywne posty na blogach, namawiające do startu w konkursie. Nie podlinkuję do nich jednak, gdyż ich autorzy także będą startować w DSP i byłoby to nie fair.

Cóż więc pozostaje? Dziękuję serdecznie za dotychczasową promocję i wszystkie zgłoszenia. Zachęcam do aktywności i “wyjścia z cienia”. A kto nie zapisał się jeszcze na wydarzenie na facebooku… teraz jest dobry moment: dajsiepoznac.pl/event. Zaproście tam także swoich znajomych, niechaj wiedzą co się święci :).

I wiecie co… warto było zwolnić się z roboty żeby zorganizować coś takiego. MOC!!!

Dziel Się Wiedzą

0 0 votes
Article Rating
6 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Paweł Tomkiel
8 years ago

A zdradzisz kilka z tych najciekawszych technologii, jakie będą użyte? :)

Paweł Tomkiel
8 years ago

No nic, zawsze warto było spróbować :) Czekam zatem!

Maciej Lew
8 years ago

W regulaminie wspomniany jest kanał RSS. Ma to być RSS czy może być Atom? Czy kanał ma być także kategoryzowany?

Maciej Lew
8 years ago

Dzięki za informację, w takim razie idę walczyć z moim systemem blogowym ;)

Kurs Gita

Zaawansowany frontend

Szkolenie z Testów

Szkolenie z baz danych

Książka

Zobacz również