fbpx
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
< 1 minut

Podbijamy stawkę: do puli nagród dołącza DRUGI MSDN!


02.08.2010

Nie dalej jak kilka godzin temu ogłosiłem oficjalny start konkursu, a już mam przyjemność podać kolejnego bardzo miłego newsa. Dzięki uprzejmości Jakuba “Gutka” Gutkowskiego do puli nagród dołącza druga “nagroda główna”, czyli MSDN Ultimate. Widzieliście wcześniej konkurs z DWOMA pierwszymi miejscami? ;) Dzięki Gutek!

Mam nadzieję, że jeszcze bardziej podniesie to motywację wśród aktualnych uczestników oraz – kto wie? – przekona dodatkowo jakąś Nike (która się waha).

Przy okazji, tenże sam miły Gutek stworzył specjalny kanał RSS agregujący wszystkie zgłoszone blogi oraz dedykowaną dla konkursu wersję silnika dotnetblogs. Szczegóły na stronie z listą uczestników. Czyż nie cool?

Nie przegap kolejnych postów!

Dołącz do ponad 9000 programistów w devstyle newsletter!

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłania na wskazany przez Ciebie adres e-mail informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z serwisem devstyle.pl. Będzie to marketing bezpośredni, do realizacji którego wykorzystamy Twoje telekomunikacyjne urządzenia końcowe. Administratorem Twoich danych osobowych będzie DEVSTYLE spółka z ograniczona odpowiedzialnością z siedzibą w Białymstoku (15-215) przy ul. Konopnickiej 14/8, NIP: 5423453088 (dawniej Maciej Aniserowicz prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, NIP 5422824401). Przysługuje Tobie prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz na devstyle.pl/RODO. Powered by ConvertKit
Notify of
Wojtek

Jaki ten nasz Gutek jest wspaniały! :)

Michał Paluchowski

Heh, zaczynam żałować, że nie pracuję w technologiach Microsoftu :)

Kurs Gita

Zaawansowany frontend

Szkolenie z Testów

Szkolenie z baz danych

Facebook

Książka

Zobacz również