fbpx
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
2 minut

3,2,1, start! Konkurs “Daj się poznać” oficjalnie rozpoczęty!


01.08.2010

Oto oczekiwana chwila: czas oficjalnie rozpocząć konkurs Daj się poznać! Na stronie uczestników opublikowałem właśnie listę zgłoszonych dotychczas projektów, więc… uczestników zaganiam do roboty;) a obserwatorów zachęcam do śledzenia ich poczynań. Od razu przyznam, że zainteresowanie przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Obawiałem się, że nie zgłoszą się nawet trzy osoby. Za sukces uznałbym pięciu uczestników, a tu… aż 22 projektów na linii startowej jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem. I kolejne w drodze. Super!

Na pewno będzie ciekawie. Wystarczy spojrzeć na rozstrzał wybranych technologii – dla każdego coś miłego. Cieszy mnie też bardzo fakt, że projekty umieszczone są na różnych systemach kontroli wersji.
Na koniec: przypominam, że rejestracja jest ciągle otwarta! Ostateczny termin wysłania zgłoszenia mija dopiero za dwa tygodnie – 15 sierpnia. Czasu do namysłu i podjęcie decyzji jest jeszcze sporo. Zachęcam i zapraszam.

I uwaga do uczestników: jeśli coś przekręciłem, wstawiłem gdzieś małą literę zamiast wielkiej, źle zdefiniowałem technologię albo (wówczas: na pohybel mi!) kogoś pominąłem to oczywiście proszę o kontakt. Teraz jest już także najwyższa pora na opublikowanie projektów i pokasowanie postów typu “Hello world” ze świeżo założonych blogów;).

0 0 votes
Article Rating
2 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kamil Hawdziejuk
Kamil Hawdziejuk
13 years ago

Cóż, mogę tylko powiedzieć… POWODZENIA wszystkim uczestnikom! Fajnie, że mamy taki rozstrzał, fajnie, że mamy kobietę wśród startujących i fajnie, że pojawiły się tematyki, które również z chęcią będę śledził.

Bartłomiej Skwira
Bartłomiej Skwira
13 years ago

Coś czuje że lista będzie długa :) a swoją drogą masz dobrą reklamę na [url="http://devpytania.pl/questions/3185/konkursy-programistyczne"%5DDevPytaniach%5B/url%5D

Kurs Gita

Zaawansowany frontend

Szkolenie z Testów

Szkolenie z baz danych

Książka

Zobacz również