fbpx
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
2 minut

3,2,1, start! Konkurs “Daj się poznać” oficjalnie rozpoczęty!


01.08.2010

Oto oczekiwana chwila: czas oficjalnie rozpocząć konkurs Daj się poznać! Na stronie uczestników opublikowałem właśnie listę zgłoszonych dotychczas projektów, więc… uczestników zaganiam do roboty;) a obserwatorów zachęcam do śledzenia ich poczynań. Od razu przyznam, że zainteresowanie przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Obawiałem się, że nie zgłoszą się nawet trzy osoby. Za sukces uznałbym pięciu uczestników, a tu… aż 22 projektów na linii startowej jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem. I kolejne w drodze. Super!

Na pewno będzie ciekawie. Wystarczy spojrzeć na rozstrzał wybranych technologii – dla każdego coś miłego. Cieszy mnie też bardzo fakt, że projekty umieszczone są na różnych systemach kontroli wersji.
Na koniec: przypominam, że rejestracja jest ciągle otwarta! Ostateczny termin wysłania zgłoszenia mija dopiero za dwa tygodnie – 15 sierpnia. Czasu do namysłu i podjęcie decyzji jest jeszcze sporo. Zachęcam i zapraszam.

I uwaga do uczestników: jeśli coś przekręciłem, wstawiłem gdzieś małą literę zamiast wielkiej, źle zdefiniowałem technologię albo (wówczas: na pohybel mi!) kogoś pominąłem to oczywiście proszę o kontakt. Teraz jest już także najwyższa pora na opublikowanie projektów i pokasowanie postów typu “Hello world” ze świeżo założonych blogów;).

Notify of
Kamil Hawdziejuk

Cóż, mogę tylko powiedzieć… POWODZENIA wszystkim uczestnikom! Fajnie, że mamy taki rozstrzał, fajnie, że mamy kobietę wśród startujących i fajnie, że pojawiły się tematyki, które również z chęcią będę śledził.

Bartłomiej Skwira
Bartłomiej Skwira

Coś czuje że lista będzie długa :) a swoją drogą masz dobrą reklamę na [url="http://devpytania.pl/questions/3185/konkursy-programistyczne"%5DDevPytaniach%5B/url%5D

Kurs Gita

Zaawansowany frontend

Szkolenie z Testów

Szkolenie z baz danych

Facebook

Książka

Zobacz również