fbpx
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
< 1 minut

Humorystyczne słowo na niedzielę, o regulaminach


04.04.2010

Jak już kiedyś wspomniałem, zdarza mi się czytać różne dziwne rzeczy. Dziś w ramach szczególnego dnia (Wesoły Świąd!) coś nie-mądrego, nie-głębokiego i nie-skłaniającego-do-refleksji.

W celu wyjaśnienia wątpliwości Operator zastrzega, że użytkownik nie jest uprawniony do korzystania z usług komunikatora Gadu-Gadu w celu komunikowania się poprzez komunikator Gadu-Gadu z użytkownikami innego komunikatora internetowego, ani też nie jest uprawniony do korzystania z tych usług w taki sposób, że będąc jednocześnie użytkownikiem innego komunikatora internetowego będzie korzystał z usług komunikatora Gadu-Gadu poprzez swój Numer Użytkownika komunikatora Gadu-Gadu w celu komunikacji z innymi Użytkownikami komunikatora Gadu-Gadu realizowanej w ramach infrastruktury, w tym oprogramowania takiego innego komunikatora tj. poprzez korzystanie z oprogramowania innego komunikatora.

Mam ten tekst skopiowany na dysk od dobrych… 3? 4? lat i nie zliczę ile razy już go czytałem, ale za każdym razem wywołuje wesołe wykrzywienie mojej paszczy :).

Źródło: Regulamin korzystania z Komunikatora Gadu – Gadu.

0 0 votes
Article Rating
2 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jerzyk
14 years ago

To jest chyba najbardziej ignorowany przepis ;-)
A w jednym przypadku nawet wspierany – Infobot ;-)

Gutek
14 years ago

z G G$%#^a nie korzystam od kiedy mi zabrali numer 4 lub 5 cyfrowy (nie pamietam bo to bylo jakos w 2003/5 roku) i na pytanie dlaczego przeslali mi instrukcje instalacji i rejestracji.

Kurs Gita

Zaawansowany frontend

Szkolenie z Testów

Szkolenie z baz danych

Książka

Zobacz również