fbpx
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
< 1 minut

Konfiguracja instalacji IIS na Windows 7


22.01.2010

Domyślna konfiguracja instalacji IIS na Win7 nie do końca nadaje się do uruchamiania stron ASP.NET. Ba, “nie do końca” to za mało powiedziane… W przyszłości pewnie natknę się jeszcze na ten problem, dlatego zamieszczam swoją konfigurację, która po prostu działa:

I następnym razem zajmie mi to minutę, a nie pół godziny:).

Nie przegap kolejnych postów!

Dołącz do ponad 9000 programistów w devstyle newsletter!

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłania na wskazany przez Ciebie adres e-mail informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z serwisem devstyle.pl. Będzie to marketing bezpośredni, do realizacji którego wykorzystam Twoje telekomunikacyjne urządzenia końcowe. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Maciej Aniserowicz prowadzący działalność gospodarczą w Białymstoku (15-215) przy ul. Konopnickiej 14/8, NIP 5422824401. Przysługuje Tobie prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzam Twoje dane znajdziesz na devstyle.pl/RODO. Powered by ConvertKit
Notify of
portal motoryzacyjny

Dzięki mi też się przyda :)

Emes

Witam:
Ja zaczynam dopiero zabawę w IIS i ASP.NET głównie pracuję na DotNetNuke.
Byłbym wdzięczny za jakiś opis, instrukcja czy link jak udostępnić stronę w sieci a mając ją już sprawną na localhost.Szukam w necie ale jakoś nie mogę znaleźć konkretów.

Pozdrawiam i dziekuję

B.
B.

@emes
1. Skopiuj ręcznie pliki z localhost na remote host
2. Zrób backup bazy danych na local i restore na remote.

asd
asd

Przydała by się konfiguracja IIS 5.1 na XP żeby asp.net odpalić bo już się męcze drugi dzień i nic z tego nie wynika :/ moze mi sie w końcu uda bo na 7 nie miałem problemu.

Kurs Gita

Zaawansowany frontend

Szkolenie z Testów

Szkolenie z baz danych

Facebook

Książka

Zobacz również