fbpx
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
8 minut

Inteligentny fotel biurowy Ergohuman 2: Przenieś komfort pracy na wyższy poziom!


14.09.2023

Zdrowie i komfort podczas długich godzin pracy przy komputerze, to niezwykle istotne aspekty, które nie tylko wpływają na naszą wydajność, ale również mają długotrwały wpływ na nasze dobre samopoczucie. Jeśli jesteś informatykiem, który spędza większość dnia w wirtualnym świecie, wiesz doskonale, jak ważne jest dbanie o swoje ciało i umysł. Wybór właściwego fotela biurowego, który zapewni ci ergonomiczną postawę i wsparcie dla kręgosłupa, może mieć kluczowe znaczenie dla twojego zdrowia. Przygotowaliśmy dla ciebie przewodnik, który omawia kluczowe czynniki wyboru idealnego fotela biurowego, a także prezentuje model, który cieszy się ogromnym uznaniem wśród profesjonalistów.

Współpraca reklamowa
Ten tekst powstał w ramach współpracy reklamowej z Centrum Krzeseł.

Ergonomiczne fotele biurowe – jakie przyniosą korzyści dla Twojego zdrowia?

Nowoczesne biura coraz częściej wyposażone są w zaawansowane technologicznie urządzenia, które ułatwiają pracę oraz poprawiają jej efektywność. Jedną z najnowszych nowinek w branży biurowej jest druga generacja bestsellerowego ergonomicznego fotela biurowego Ergohuman, który w znacznym stopniu może zmienić sposób, w jaki pracujemy. Inteligentny fotel obrotowy Ergohuman 2 to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala na maksymalne dostosowanie siedzenia do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dzięki zaawansowanym technologicznie mechanizmom, fotel zapewnia maksymalny komfort i wygodę podczas pracy, a także minimalizuje ból i napięcie mięśniowe. Wprowadzenie inteligentnego fotela biurowego do pracy, może znacznie poprawić efektywność i jakość wykonywanych zadań, a także przyczynić się do poprawy zdrowia i dobrego samopoczucia pracowników.

Fotel biurowy ergonomiczny dla informatyka – jaki wybrać?

Dla współczesnego informatyka, który spędza większość dnia przed komputerem, wybór odpowiedniego fotela biurowego może mieć znaczący wpływ na komfort pracy oraz zdrowie kręgosłupa. Optymalna ergonomia stanowi kluczowy element w zapobieganiu dolegliwościom, takim jak bóle pleców, szyi czy ramion, które często występują w wyniku nieodpowiedniej pozycji ciała. Wybór właściwego fotela biurowego powinien uwzględniać kilka istotnych czynników, takich jak regulacje, materiały, design oraz dodatkowe ergonomiczne funkcje.

Czym powinien wyróżniać się fotel ergonomiczny do pracy i do domu?

Pierwszym elementem, na który warto zwrócić uwagę, są regulacje fotela biurowego. Informatyk czy programista powinien mieć możliwość dostosowania wysokości siedziska, nachylenia oparcia oraz podłokietników do swoich indywidualnych potrzeb. Ergonomiczny fotel biurowy powinien umożliwiać utrzymanie naturalnej krzywizny kręgosłupa i wspierać odpowiednią postawę ciała.

Kolejnym istotnym aspektem jest wybór odpowiednich materiałów. Fotel biurowy powinien być wytrzymały, a jednocześnie zapewniać odpowiedni komfort użytkowania. Materiały obiciowe powinny być łatwe w czyszczeniu oraz przyjemne w dotyku, zapewniając komfort przez wiele godzin pracy. Polecanym materiałem jest siatka, która idealnie przylega do pleców i zapewnia odpowiednia cyrkulację powietrza, która doceniana jest szczególnie w upalne dni.

Design fotela również odgrywa rolę, zwłaszcza jeśli pomieszczenie biurowe ma być również estetyczne. Wybór między nowoczesnym a klasycznym stylem zależy od preferencji użytkownika oraz ogólnego wystroju wnętrza.

Dodatkowe funkcje fotela biurowego mogą być niezwykle przydatne dla informatyka. Fotele wyposażone w regulowany zagłówek, podparcie lędźwi, mechanizm dostosowujący oparcie i siedzisko do ruchu ciała, czy podnóżek, mogą zapewnić jeszcze większy komfort i wsparcie podczas długich godzin pracy przy biurku.

Wybór odpowiedniego fotela biurowego dla informatyka to istotna decyzja, która może wpłynąć zarówno na komfort pracy, jak i zdrowie. Ergonomia, regulacje, materiały i dodatkowe funkcje, to kluczowe elementy, które warto wziąć pod uwagę podczas poszukiwań, by stworzyć optymalne warunki pracy przy biurku.

Poznaj funkcje fotela Ergohuman 2

Ciekawą propozycją dla osób pracujących przy komputerze jest fotel Ergohuman 2 – druga generacja bestsellerowych foteli Ergohuman Plus Elite. Jego zaawansowane regulacje pozwalają na dostosowanie do indywidualnych potrzeb użytkownika, z dbałością o prawidłową postawę ciała. To krzesło biurowe oferuje wyjątkowe wsparcie dla kręgosłupa, dzięki zaawansowanemu profilowi lędźwiowemu, rozbudowanemu mechanizmowi z ujemnym kątem siedziska i oparcia, ergonomicznym podłokietnikom 5D i komfortowemu zagłówkowi 2D.

Wykonany z wysokiej jakości materiałów, gwarantuje trwałość i komfort, dodatkowo zapewniając odpowiednią cyrkulację powietrza. To doskonałe narzędzie dla informatyka, któremu zależy na wygodzie i zdrowiu w pracy.

Ergohuman 2 to seria foteli biurowych dostępnych w trzech wersjach: Ergohuman 2 Basic, Ergohuman 2 Elite i Ergohuman 2 Luxury. Wszystkie modele są wyjątkowo ergonomiczne, ale to wersja Luxury wyróżnia się na tle konkurencji, dzięki swojej innowacyjnej funkcjonalności.

Fotel biurowy ergonomiczny dla informatyka - jaki wybrać

Bezprzewodowe sterowanie w fotelu Ergohuman 2 Luxury: Wygoda na wyciągnięcie ręki

Bezprzewodowe sterowanie w fotelu Ergohuman 2 Luxury to innowacyjne rozwiązanie, które sprawia, że korzystanie z fotela staje się jeszcze bardziej wygodne i efektywne. Sterowanie zostało elegancko ukryte w podłokietniku, co nadaje fotelowi estetyczny wygląd i pozwala na łatwy dostęp do wszystkich funkcji.

Bezprzewodowe sterowanie umożliwia regulację wysokości siedziska oraz blokadę mechanizmu synchronicznego, który odpowiada za ruchy siedziska i oparcia. Za pomocą estetycznych przycisków umieszczonych na podłokietniku, użytkownik może łatwo dostosować wysokość fotela do swoich preferencji, zapewniając optymalną pozycję siedzenia. Możliwość blokady mechanizmu synchronicznego pozwala na zablokowanie pozycji siedziska i oparcia, co jest przydatne podczas wielogodzinnej pracy.

Bezprzewodowe sterowanie w fotelu Ergohuman 2 Luxury

Największą zaletą bezprzewodowego sterowania jest fakt, że użytkownik nie musi przerywać pracy, aby dostosować ustawienia fotela. Wszystkie funkcje są dostępne bezpośrednio z poziomu podłokietnika, co pozwala na płynne i natychmiastowe regulacje. Użytkownik może dostosować fotel do swoich indywidualnych potrzeb w czasie rzeczywistym, bez konieczności szukania regulacji manualnych. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie nowoczesność, funkcjonalność i elegancję w swoim biurze.

Dlaczego warto wybrać ergonomiczny fotel biurowy Ergohuman 2?

Fotele Ergohuman 2 to nie tylko doskonałe rozwiązanie pod względem ergonomii i wygody, ale także atrakcyjne korzyści zakupowe. Przede wszystkim, fotele Ergohuman 2 objęte są aż 5-letnią gwarancją, co daje pewność co do ich jakości i trwałości na długie lata.

Wszystkie innowacyjne funkcje Ergohuman 2 sprawiają, że jest on niezastąpionym narzędziem dla informatyków i programistów. Nie tylko zapewniają one optymalne wsparcie dla ciała, ale również umożliwiają dostosowanie fotela do indywidualnych preferencji i potrzeb. Dzięki temu, informatycy mogą pracować w wygodnym i ergonomicznym środowisku, co przekłada się na ich zdrowie, wydajność i efektywność w wykonywaniu codziennych zadań.

Jeśli zdecydujesz się na zakup fotela Ergohuman 2 w sklepie CentrumKrzesel.pl, możesz skorzystać z dodatkowych udogodnień. Sklep oferuje darmową dostawę fotela, co oznacza, że nie poniesiesz dodatkowych kosztów za wysyłkę. Dodatkowo, istnieje możliwość bezpłatnego zwrotu w ciągu 14 dni, co daje Ci elastyczność w przypadku zmiany zdania.

Warto również wspomnieć, że sklep CentrumKrzesel.pl umożliwia skorzystanie z opcji płatności ratalnej. Dzięki platformie PayU, możesz wziąć raty 0% z 0% RRSO, co pozwala na rozłożenie kosztu fotela na dogodne dla Ciebie raty bez żadnych dodatkowych opłat.

Specjalnie dla czytelników devstyle.pl przygotowaliśmy wyjątkową promocję – aż 10% rabatu na fotele Ergohuman 2 z kodem DEVSTYLE. Kod ważny do 31.12.2023 r.

Ergohuman 2 – fotel biurowy dla informatyka

Comments are closed.

Kurs Gita

Zaawansowany frontend

Szkolenie z Testów

Szkolenie z baz danych

Książka

Zobacz również