fbpx
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
HOT / 2 minut

DNA Conf 2020: wpadasz? :)


16.01.2020

O DNA: Drodze Nowoczesnego Architekta słyszał chyba każdy w tych okolicach, c’nie? ;) Ale oprócz samego DNA mamy jeszcze coś specjalnego!

28 lutego 2020 w Warszawie odbędzie się DNA Conf: konferencja o Architekturze Oprogramowania. Wystąpią Mentorzy DNA, a dodatkowo cały dzień będzie owocował w masę atrakcji z zaproszonymi przez nas Ekspertami z różnych dziedzin.

Nie ma co przedłużać: po prostu Warto Tam Być!

Agendę i wszystko inne na temat DNA Conf znajdziesz na stronie droga.dev/konferencja!

Powyższy link zawiera komplet informacji.

Ten event ma dość specyficzny charakter. Cały koszt konferencji pokrywamy my we czterech: DNA Team w składzie Łukasz Szydło, Jakub Kubryński i Jakub Pilimon. No i ja.

Natomiast 100% przychodu z imprezy zostaje przekazany na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Całość ląduje bezpośrednio na koncie Fundacji, ani złotówka nie przechodzi przez nasze konta.

Większość biletów rozeszła się bardzo szybko… tak, że nawet nie zdążyłem tego blogposta informacyjnego napisać :). Na chwilę obecną nie ma już 90% wejściówek. Mamy 300 miejsc, a zostało tylko 30 biletów! To jest “drugi rzut”, bo tyle osób zrezygnowało z rezerwacji.

Aktualnie akcja przekłada się na 130 327,10 zł wpłaconych na konto WOŚP. Rewelacja!

Jeśli chcesz być z nami tego dnia, dużo się nauczyć, fajnie spędzić czas, a przy okazji pomóc Dzieciakom poprzez WOŚP to czekamy na Ciebie! Chyba trzeba klikać dość sprawnie, sądząc po zainteresowaniu w pierwszych godzinach po ogłoszeniu.

Wpadaj na stronę konferencji, zaklepuj swoje miejsce i dołącz do nas na DNA Conf!

Serdeczne Pozdro! :)

0 0 votes
Article Rating
2 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mateusz Rus
4 years ago

Tak jak Ci Macieju pisałem na Instagram, robisz konferencje praktycznie pod oknem mojego mieszkania w Warszawie, ale nie będzie mnie wtedy w Polsce:(

Trzymam kciuki i czekam na kolejne edycje :)

Jurek
4 years ago

Było świetnie. Było warto.

Spotkanie, dyskusje, pogadanki.

Polecam :)

Kurs Gita

Zaawansowany frontend

Szkolenie z Testów

Szkolenie z baz danych

Książka

Zobacz również