fbpx
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
2 minut

Już Jutro Startuje Tydzień z Continuous Integration!


24.03.2019

Nieco ponad miesiąc temu zapytałem na fejsie o tak:

Słowo Ciałem Się Stało! Jutro startujemy, przy Wielkim Wkładzie ziomeczków z firmy BUDDY – twórców świetnego narzędzia do CI/CD właśnie :).

Mamy dla Was bonusy, niespodzianki i duuużo ciekawej, merytorycznej treści. Rozkład jazdy:

Dodatkowo przygotowaliśmy dla Ciebie fajne bonusy związane z Buddy, ale… ale wszystko w swoim czasie :).

Póki co, jeśli masz jakieś pytania w temacie CI/CD/devops, zarezerwuj sobie czas we środę o 20:00 i zadaj jest podczas naszego webinaru live! Alternatywnie wypełnij ankietę i zadaj nam pytanie tą drogą, a my postaramy się na nie odpowiedzieć na YT:

>>> TUTAJ zadasz pytanie w ankiecie <<<

Jaram się, będzie mega ciekawie! :)

Nagranie webinara poniżej:

Nie przegap kolejnych postów!

Dołącz do ponad 9000 programistów w devstyle newsletter!

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłania na wskazany przez Ciebie adres e-mail informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z serwisem devstyle.pl. Będzie to marketing bezpośredni, do realizacji którego wykorzystamy Twoje telekomunikacyjne urządzenia końcowe. Administratorem Twoich danych osobowych będzie DEVSTYLE spółka z ograniczona odpowiedzialnością z siedzibą w Białymstoku (15-215) przy ul. Konopnickiej 14/8, NIP: 5423453088 (dawniej Maciej Aniserowicz prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, NIP 5422824401). Przysługuje Tobie prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz na devstyle.pl/RODO. Powered by ConvertKit

Comments are closed.

Kurs Gita

Zaawansowany frontend

Szkolenie z Testów

Szkolenie z baz danych

Facebook

Książka

Zobacz również