fbpx
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
4 minut

Komu trochę Frontendu, komu?


25.02.2019

Wprost i bez ściemy: dzisiaj piszę w stanie Wielkiej Excytacyji :). Mam coś ważnego do ogłoszenia. I prezent… ale to pod koniec tego posta.

Od momentu wypuszczenia przeze mnie Kursu Gita otrzymałem dosłownie dziesiątki próśb i pytań o kolejne kursy. A z czego, a kiedy, a dlaczego tak późno, a dlaczego nie od razu…? To BARDZO miłe i niezmiernie za to dziękuję. Oznacza to również, że kurs Gita spełnił oczekiwania, skoro jest zapotrzebowanie na WINCYJ!

Z wielu rozmów wynikało, że najbardziej potrzebne są dwa tematy: testy jednostkowe i frontend. Ja, z różnych powodów (o których opowiadałem na VLOGu), nie jestem w stanie nagrać teraz kursu o testach. Nie mogę też nagrać z frontendu, bo po prostu nie znam się na nim wystarczająco dobrze.

PAT? (i Mat?). Deadlock? Czy jednak…

Ja się na frontendzie aż tak nie znam, ale na szczęście, jak to mówią “znam kogoś kto zna” ;). Kogoś, kto nie tylko na frontendzie zęby zjadł , ale jeszcze UCZYĆ także umie bardzo solidnie. Od kilkunastu lat pracuje w branży, front to jego pasja i potrafi zrobić z niego SZTUKĘ. Czego uczył i na uczelni i na swoich szkoleniach offline. Pogadaliśmy i zdecydowaliśmy, że najwyższy czas zeskalować i szeroko udostępnić wiedzę tego niesamowitego człowieka.

A kto to? Maciek Korsan, senior developer, frontendowiec z krwi i kości, trener, wykładowca, prelegent. A także fotograf, filmowiec i właściciel sokoła Millennium (sic!). Wspólnie (i oczywiście w większym gronie) organizowaliśmy kilka edycji konferencji Programistok i ze stuprocentowym spokojem wchodzę z nim w pewne przedsięwzięcie.

Jakie?

Razem z Korsanem będziemy wkrótce oferować wyjątkowy, praktyczny Program Skutecznej Nauki Frontendu. Czyli: WTF: Co Ten Frontend?.

http://cotenfrontend.pl

Wokół tej inicjatywy pojawi się dużo ciekawych (darmowych) materiałów, m.in. webinar live już 4 marca. Stay tuned!

A w chwili obecnej jest do Ciebie tylko jedna sprawa: daj znać, czy ten temat Cię interesuje! Jeśli tak to kliknij na powyższe logo i zostaw tam nam swój adres e-mail. Bonusowo czeka tam na Ciebie specjalny e-book: “3 praktyki skutecznej nauki frontendu “.

Ja jaram się niezmiernie. Korsan też. Zajaraj się razem z nami! 🔥

Bo… tak, to bardzo ważny krok w ” imperium devstyle“. Jest wielu wspaniałych ekspertów, których wiedza była do tej pory dostępna tylko dla nielicznych. Tym działaniem mamy nadzieję wprawić w ruch całą machinę, by dostarczać Ci wiele Różnych Wyjątkowych Treści najwyższej jakości.

Oficjalnie, publicznie ogłosiłem to w piątkowym VLOGu. Tam można też zobaczyć i usłyszeć Korsana w całej okazałości, pięknie się przedstawia w 8:07 :).

Ciekawostka:

Od piątku do dziś (więc w jeden weekend i kawałek dnia) na listę oczekujących na kurs zapisało się już…

Tak jest, 2783 osoby. Szok 😱.

Szykuję się naprawdę niesamowita jazda, dołącz do nas na http://cotenfrontend.pl!

Dzięki za Twoją uwagę, pięknego dnia życzymy!
Maciej Aniserowicz z Maćkiem Korsanem
(ula’la, Maćki dwa, beskitu)

0 0 votes
Article Rating
3 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kasia
Kasia
5 years ago

Patrzyliście może jak wygląda strona kursu na IE11? :(

Kasia
Kasia
5 years ago

Wiem, ale koleżanka podpowiedziała by sprawdzić na niej, bo się zachwycałam na Chromie…

Kurs Gita

Zaawansowany frontend

Szkolenie z Testów

Szkolenie z baz danych

Książka

Zobacz również