fbpx
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
2 minut

Wednewsday #30 – programistyczne nowinki


31.10.2018

To już 30 wydanie Wednewsday i z mojej strony ostatnie. Aktualnie chcę cały wolny czas (czyli niewiele) przeznaczyć na inne aktywności.

Muszę przyznać, że jestem dumny, że przez tak długi okres tydzień w tydzień miałem dla Was przygotowaną porcję ciekawostek i newsów. Tak więc do zobaczenia, usłyszenia gdzieś tam a może nawet na devstyle.pl tylko w innej roli :)

W tym tygodniu ukazał się drugi odcinek mojej nowej serii ‘Ja, programista’. Zapraszam Cię do wysłuchania rozmowy z Marcinem Hoppe – inżynierem bezpieczeństwa pracującym dla Auth0.
devsession.pl/japrogramista

  1. Making Money When all the Industry Wants is Free Beer
  2. Global latency testing tool
  3. A bot disguised as a human software developer fixes bugs
  4. How to learn Ruby on Rails
  5. Playing Mortal Kombat with TensorFlow.js
  6. Essential quality of life terminal improvements
  7. VSCODE POWER MODE!!!
  8. Why IBM Paid $34 Billion for a Company That Gives Away Software for Free
  9. reddit.com/r/programming – a na koniec jeśli nie będzie kontynuacji #wednewsday to raz na tydzień wpadnij na reddita i przejrzyj topowe wpisy tygodnia :)

 Zapraszam również do śledzenia audycji podcastowej, w której prezentuję najnowsze wiadomości, ciekawostki ze świata IT oraz własne przemyślenia na temat programowania i bycia programistą:
http://devsession.pl/podkast/

Nie przegap kolejnych postów!

Dołącz do ponad 9000 programistów w devstyle newsletter!

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłania na wskazany przez Ciebie adres e-mail informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z serwisem devstyle.pl. Będzie to marketing bezpośredni, do realizacji którego wykorzystamy Twoje telekomunikacyjne urządzenia końcowe. Administratorem Twoich danych osobowych będzie DEVSTYLE spółka z ograniczona odpowiedzialnością z siedzibą w Białymstoku (15-215) przy ul. Konopnickiej 14/8, NIP: 5423453088 (dawniej Maciej Aniserowicz prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, NIP 5422824401). Przysługuje Tobie prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz na devstyle.pl/RODO. Powered by ConvertKit
Notify of
Jurek Wickowski

Power Mode. To jest to czego szukałem. Zaraz instaluje!!!

Jarosław
Jarosław

Szkoda, mimo przeglądania codziennie prasy zawsze trafiłem tu na coś ciekawego :) Baw się dobrze

Scooletz

Pierwszy link, dotyczący biznesu Open Source polecam z całego byte’a. Dogłębne analizy biznesu opartego o tooling dla developerów. Super lektura.

Marcin
Marcin

Szkoda, ostatnio wchodziłem tutaj głównie tylko dla Wednewsday. Dzięki za dotychczasowe odcinki i powodzenia w… czymkolwiek co tam teraz będziesz robić :)

Kurs Gita

Zaawansowany frontend

Szkolenie z Testów

Szkolenie z baz danych

Facebook

Książka

Zobacz również