fbpx
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
< 1 minut

Chodź, opowiem Ci bajeczkę… o testach. TY układasz agendę!


13.04.2017

Ale to będzie! Równo za tydzień, w czwartek 20 kwietnia, będziemy mieszać w internetach. W ramach WROC# Online.

UPDATE: Już po, nagranie poniżej, enjoy :)

https://www.youtube.com/watch?v=isU-2gulK4E

—————————

Będę miał przyjemność na żywo poopowiadać o testach! Czyli moim hobby, moim koniku, mojej dev-pasji. Jednak, aby urozmaicić całe przedsięwzięcie, nie będzie sztywnej agendy. Prezentacje o tym robię na konferencjach, a tym razem zabawimy się w Live Q&A.

clip_image001

Wszystkie potrzebne informacje znajdziesz pod tym linkiem na fejsie: https://www.facebook.com/events/1826508674339319/ .

Odklikaj się, przygotuj pytanie-bombę i wpadaj! Startujemy w czwartek, 20 kwietnia, o 13:00.

A, no i oczywiście: opowiedz o tym znajomym :). Wszyscy mile widziani.

Do zobaczenia!

Nie przegap kolejnych postów!

Dołącz do ponad 9000 programistów w devstyle newsletter!

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłania na wskazany przez Ciebie adres e-mail informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z serwisem devstyle.pl. Będzie to marketing bezpośredni, do realizacji którego wykorzystamy Twoje telekomunikacyjne urządzenia końcowe. Administratorem Twoich danych osobowych będzie DEVSTYLE spółka z ograniczona odpowiedzialnością z siedzibą w Białymstoku (15-215) przy ul. Konopnickiej 14/8, NIP: 5423453088 (dawniej Maciej Aniserowicz prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, NIP 5422824401). Przysługuje Tobie prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz na devstyle.pl/RODO. Powered by ConvertKit

Comments are closed.

Kurs Gita

Zaawansowany frontend

Szkolenie z Testów

Szkolenie z baz danych

Facebook

Książka

Zobacz również