fbpx
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
2 minut

4Developers 2017: CFP trwa! A na dotNETach ponownie bez pitu-pitu.


25.01.2017

Lubię robić rzeczy fajne. Takie, które mają znaczenie. A jednocześnie… nie wymagają ode mnie dziesiątek godzin ciężkiej harówy. Work smart!

Jedną z takich aktywności zdecydowanie jest pomoc przy organizacji różnych dev-konferencji. Rok temu organizatorzy 4Developers poprosili mnie o ułożenie ścieżki .NET. Zasiąść w “Radzie Programowej 4Dev” – jednej z najbardziej znanych konferencji w Polsce – to całkiem miłe uczucie!

Wtedy przyświecała mi jedna reguła: Zero Pitu-Pitu. Kod, mięcho, technikalia. Low-levelowe rozkminy, uczta dla zerojedynkowego ducha. Prawdziwie programistyczna ścieżka dla tych, co uwielbiają się babrać w kodzie binarnym.

Udało się. Jeszcze miesiące po 4Dev podchodzili do mnie ludzie przy innych okazjach, chwaląc poziom ścieżki .NET tego pamiętnego dnia.

Co powiesz na powtórkę? W tym roku znowu jestem opiekunem dotnetów. I znowu możesz liczyć na to, co dev-misiaki lubią najbardziej.

Zarejestruj się i wpadaj do Gromady 3 kwietnia!

Albo wiesz co? Jeszcze lepiej! Weź udział w Call For Papers i zgłoś swoją prezentację! Występ na 4Dev to bardzo ciekawe doświadczenie. Polecam!

Widzimy się za kilka tygodni!

Comments are closed.

Kurs Gita

Zaawansowany frontend

Szkolenie z Testów

Szkolenie z baz danych

Książka

Zobacz również