fbpx
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
2 minut

4Developers 2017: CFP trwa! A na dotNETach ponownie bez pitu-pitu.


25.01.2017

Lubię robić rzeczy fajne. Takie, które mają znaczenie. A jednocześnie… nie wymagają ode mnie dziesiątek godzin ciężkiej harówy. Work smart!

Jedną z takich aktywności zdecydowanie jest pomoc przy organizacji różnych dev-konferencji. Rok temu organizatorzy 4Developers poprosili mnie o ułożenie ścieżki .NET. Zasiąść w “Radzie Programowej 4Dev” – jednej z najbardziej znanych konferencji w Polsce – to całkiem miłe uczucie!

Wtedy przyświecała mi jedna reguła: Zero Pitu-Pitu. Kod, mięcho, technikalia. Low-levelowe rozkminy, uczta dla zerojedynkowego ducha. Prawdziwie programistyczna ścieżka dla tych, co uwielbiają się babrać w kodzie binarnym.

Udało się. Jeszcze miesiące po 4Dev podchodzili do mnie ludzie przy innych okazjach, chwaląc poziom ścieżki .NET tego pamiętnego dnia.

Co powiesz na powtórkę? W tym roku znowu jestem opiekunem dotnetów. I znowu możesz liczyć na to, co dev-misiaki lubią najbardziej.

Zarejestruj się i wpadaj do Gromady 3 kwietnia!

Albo wiesz co? Jeszcze lepiej! Weź udział w Call For Papers i zgłoś swoją prezentację! Występ na 4Dev to bardzo ciekawe doświadczenie. Polecam!

Widzimy się za kilka tygodni!

Nie przegap kolejnych postów!

Dołącz do ponad 9000 programistów w devstyle newsletter!

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłania na wskazany przez Ciebie adres e-mail informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z serwisem devstyle.pl. Będzie to marketing bezpośredni, do realizacji którego wykorzystamy Twoje telekomunikacyjne urządzenia końcowe. Administratorem Twoich danych osobowych będzie DEVSTYLE spółka z ograniczona odpowiedzialnością z siedzibą w Białymstoku (15-215) przy ul. Konopnickiej 14/8, NIP: 5423453088 (dawniej Maciej Aniserowicz prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, NIP 5422824401). Przysługuje Tobie prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz na devstyle.pl/RODO. Powered by ConvertKit

Comments are closed.

Kurs Gita

Zaawansowany frontend

Szkolenie z Testów

Szkolenie z baz danych

Facebook

Książka

Zobacz również