fbpx
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
< 1 minut

Dwa eventy i nowa tech-prezentacja


07.09.2016

Zapowiada się bardzo interesująca końcówka tygodnia. Mówiąca końcówka.

Jutro wsiadam w furkę i śmigam prosto do Rzeszowa, gdzie na zaproszenie Waldka będę miał przyjemność zainaugurować działalność nowej grupy rg-dev. Poopowiadam o swoich wieloletnich doświadczeniach w działalności dev-społecznościowej. O “Community-driven self-development” pisałem już wcześniej, ale to wystąpienie zmienia się z miesiąca na miesiąc, bo i nowe doświadczenia dochodzą :). Spotkamy się w urokliwym miejscu – Estrada Caffee – w którym miałem już okazję występować w ubiegłym roku.

W piątek rano pakuję się i zasuwam do Bielsko-Białej. Na zaproszenie Arka z firmy Rekord wystąpię na konferencji BBQ4.IT, która ujęła mnie swoją ciekawą formą. Tam zaprezentuję nowy techniczny temat: “Testowanie scenariuszy wielowątkowych w .NET“. Początkowo miałem mówić o czymś innym, ale doszedłem do wniosku, że o testach będzie… ciekawiej. Bardziej mięsiście.

Pamiętajcie, że listę moich wyjazdów zawsze można sprawdzić na stronie /speaker. Jeszcze trochę tego się szykuje w bieżącym roku :).

Do zobaczenia!

Nie przegap kolejnych postów!

Dołącz do ponad 9000 programistów w devstyle newsletter!

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłania na wskazany przez Ciebie adres e-mail informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z serwisem devstyle.pl. Będzie to marketing bezpośredni, do realizacji którego wykorzystamy Twoje telekomunikacyjne urządzenia końcowe. Administratorem Twoich danych osobowych będzie DEVSTYLE spółka z ograniczona odpowiedzialnością z siedzibą w Białymstoku (15-215) przy ul. Konopnickiej 14/8, NIP: 5423453088 (dawniej Maciej Aniserowicz prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, NIP 5422824401). Przysługuje Tobie prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz na devstyle.pl/RODO. Powered by ConvertKit
Notify of
Łukasz K.

Bardzo dobrze, że zmieniłeś temat. Ten bardziej ciekawszy. Widzimy się na miejscu :)

Kurs Gita

Zaawansowany frontend

Szkolenie z Testów

Szkolenie z baz danych

Facebook

Książka

Zobacz również