Dwa eventy i nowa tech-prezentacja

1

Zapowiada się bardzo interesująca końcówka tygodnia. Mówiąca końcówka.

Jutro wsiadam w furkę i śmigam prosto do Rzeszowa, gdzie na zaproszenie Waldka będę miał przyjemność zainaugurować działalność nowej grupy rg-dev. Poopowiadam o swoich wieloletnich doświadczeniach w działalności dev-społecznościowej. O “Community-driven self-development” pisałem już wcześniej, ale to wystąpienie zmienia się z miesiąca na miesiąc, bo i nowe doświadczenia dochodzą :). Spotkamy się w urokliwym miejscu – Estrada Caffee – w którym miałem już okazję występować w ubiegłym roku.

W piątek rano pakuję się i zasuwam do Bielsko-Białej. Na zaproszenie Arka z firmy Rekord wystąpię na konferencji BBQ4.IT, która ujęła mnie swoją ciekawą formą. Tam zaprezentuję nowy techniczny temat: “Testowanie scenariuszy wielowątkowych w .NET“. Początkowo miałem mówić o czymś innym, ale doszedłem do wniosku, że o testach będzie… ciekawiej. Bardziej mięsiście.

Pamiętajcie, że listę moich wyjazdów zawsze można sprawdzić na stronie /speaker. Jeszcze trochę tego się szykuje w bieżącym roku :).

Do zobaczenia!

Share.

About Author

Programista, trener, prelegent, pasjonat, blogger. Autor podcasta programistycznego: DevTalk.pl. Jeden z liderów Białostockiej Grupy .NET i współorganizator konferencji Programistok. Od 2008 Microsoft MVP w kategorii .NET. Więcej informacji znajdziesz na stronie O autorze. Napisz do mnie ze strony Kontakt. Dodatkowo: Twitter, Facebook, YouTube.

1 Comment