Nowa prezentacja na 10. urodzinach WG.NET

10

Już w przyszłym tygodniu, w czwartek 24 marca, odbędzie się wyjątkowe spotkanie Warszawskiej Grupy .NET. Grupa obchodzić będzie dziesiąte urodziny. Szmat czasu, prawda?

Michał, jeden z liderów grupy, poprosił mnie o przygotowanie na tę okazję czegoś… specjalnego. To właśnie na tej grupie miałem przyjemność postresować się najbardziej i poprowadzić swoją pierwszą prezentację w 2008 roku (oj jak bardzo, bardzo dawno temu!). Od tego czasu zawitałem tam jeszcze kilkukrotnie i zawsze było miło, więc… nie mogłem odmówić :).

Zdecydowałem się na temat dobrze pasujący do takiego święta. Będzie o Was wszystkich. I o mnie. I o tym co z tego wynika. Poniżej opis:


Community-driven self-development

Programista to nie tylko kodowanie. Programista to… o wiele więcej. Mamy wyjątkowe możliwości dbania o rozwój swojej kariery. I nie tylko kariery.

Od ponad 10 lat moim hobby jest “życie w społeczności”. Zaczynałem jako wiecznie zawstydzony introwertyk. I bardzo nie lubiłem takiego stanu rzeczy. Ciągłego stresu, oglądania się na opinie innych, nieustannego zastanawiania się “czy każdemu się spodobam?” i zakładania, że nie. Że będzie źle.

Profesja programisty pozwoliła mi na – paradoksalnie! – zmianę samego siebie. Nieustanne stawianie sobie “niemożliwych” wyzwań i pokonywanie kolejnych wewnętrznych barier okazało się fascynującą, trwającą do dziś, podróżą przez życie. Ze społecznością programistyczną jako wspaniałym środkiem lokomocji.

Zapraszam Cię w tę podróż. Doskonale wiesz, CO można robić. Pisać bloga, tworzyć artykuły, prowadzić prezentacje… nic odkrywczego, prawda? Ja postaram się pokazać Ci, co może z tego wyniknąć. I dlaczego – z reguły – warto.


Jak widać, techniczna jest połowa tytułu, i to tyle ;). Jednak technikaliów na spotkaniu nie zabraknie, bo wystąpi również… A zresztą, pójdźcie na stronę, fanpageTwittera czy meetup grupy, aby dowiedzieć się więcej. W każdym razie: będzie ciekawie!

Do zobaczenia zatem 24 marca o 18 na Koszykowej w Warszawie!

Nie przegap kolejnych postów!

Dołącz do ponad 9000 programistów w devstyle newsletter!

Tym samym wyrażasz zgodę na otrzymanie informacji marketingowych z devstyle.pl (doh...). Powered by ConvertKit
Share.

About Author

Programista, trener, prelegent, pasjonat, blogger. Autor podcasta programistycznego: DevTalk.pl. Jeden z liderów Białostockiej Grupy .NET i współorganizator konferencji Programistok. Od 2008 Microsoft MVP w kategorii .NET. Więcej informacji znajdziesz na stronie O autorze. Napisz do mnie ze strony Kontakt. Dodatkowo: Twitter, Facebook, YouTube.

10 Comments

  1. Może warto by było nagrać to wystąpienie? Nie każdy może dotrzeć do Warszawy a z pewnością wielu chętnie by to obejrzało… Pozdrawiam

    • Przemek,
      Na wgnet chyba wszystko jest zawsze nagrywane, ale nie wiem czy będę chciał to publikować online. “się zobaczy”. Na razie mam ten temat umówiony jeszcze na jednym evencie, jeśli dobrze wyjdzie to pewnie finalnie na jutubach się pojawi.

  2. Pingback: Podsumowanie I kwartału 2016 | devstyle | Maciej Aniserowicz