Ścieżka DevTalk na konferencji!

2

Newsem tym dzieliłem się już w jednym z ostatnich odcinków podcasta (“Special#03 – Eventy wiosna 2016“), ale podzielę się i tutaj. Tym bardziej, że upubliczniona została agenda.

Już wkrótce będziecie mogli wybrać się na pierwszą w historii (a pewnie – mam nadzieję – nie ostatnią ;) ) Ścieżkę DevTalk zorganizowaną przy okazji dużej konferencji! Mowa o WDI – Warszawskie Dni Informatyki.

23 marca zobaczycie takie oto wystąpienia:

clip_image001

Linki do odcinków DevTalk, po kolei, wg agendy, znajdziecie poniżej. Zachęcam do posłuchania. Tematy wystąpień na konferencji są oczywiście inne niż te poruszane w podcaście. Ale nasi Gościo-Prelegenci tacy wszechstronni… :).

Zapowiada się wyśmienicie. Ja się doczekać nie mogę! A Wy?

Dziękuję Organizatorom za tak świetną propozycję, a Prelegentom za przyjęcie zaproszeń. This is gonna be le-gen-da-ry.

Mam nadzieję, że takich inicjatyw będzie więcej, bo i lista Gości znacznie przekracza ten smutny limit 4 miejsc. Póki co – cieszmy się tym, co mamy. Nazwa ścieżki mówi sama za siebie: DevTalk Deep Dive.

Do zobaczenia!

Nie przegap kolejnych postów!

Dołącz do ponad 9000 programistów w devstyle newsletter!

Tym samym wyrażasz zgodę na otrzymanie informacji marketingowych z devstyle.pl (doh...). Powered by ConvertKit
Share.

About Author

Programista, trener, prelegent, pasjonat, blogger. Autor podcasta programistycznego: DevTalk.pl. Jeden z liderów Białostockiej Grupy .NET i współorganizator konferencji Programistok. Od 2008 Microsoft MVP w kategorii .NET. Więcej informacji znajdziesz na stronie O autorze. Napisz do mnie ze strony Kontakt. Dodatkowo: Twitter, Facebook, YouTube.