fbpx
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
2 minut

Ścieżka DevTalk na konferencji!


09.03.2016

Newsem tym dzieliłem się już w jednym z ostatnich odcinków podcasta (“Special#03 – Eventy wiosna 2016“), ale podzielę się i tutaj. Tym bardziej, że upubliczniona została agenda.

Już wkrótce będziecie mogli wybrać się na pierwszą w historii (a pewnie – mam nadzieję – nie ostatnią ;) ) Ścieżkę DevTalk zorganizowaną przy okazji dużej konferencji! Mowa o WDI – Warszawskie Dni Informatyki.

23 marca zobaczycie takie oto wystąpienia:

clip_image001

Linki do odcinków DevTalk, po kolei, wg agendy, znajdziecie poniżej. Zachęcam do posłuchania. Tematy wystąpień na konferencji są oczywiście inne niż te poruszane w podcaście. Ale nasi Gościo-Prelegenci tacy wszechstronni… :).

Zapowiada się wyśmienicie. Ja się doczekać nie mogę! A Wy?

Dziękuję Organizatorom za tak świetną propozycję, a Prelegentom za przyjęcie zaproszeń. This is gonna be le-gen-da-ry.

Mam nadzieję, że takich inicjatyw będzie więcej, bo i lista Gości znacznie przekracza ten smutny limit 4 miejsc. Póki co – cieszmy się tym, co mamy. Nazwa ścieżki mówi sama za siebie: DevTalk Deep Dive.

Do zobaczenia!

Nie przegap kolejnych postów!

Dołącz do ponad 9000 programistów w devstyle newsletter!

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłania na wskazany przez Ciebie adres e-mail informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z serwisem devstyle.pl. Będzie to marketing bezpośredni, do realizacji którego wykorzystamy Twoje telekomunikacyjne urządzenia końcowe. Administratorem Twoich danych osobowych będzie DEVSTYLE spółka z ograniczona odpowiedzialnością z siedzibą w Białymstoku (15-215) przy ul. Konopnickiej 14/8, NIP: 5423453088 (dawniej Maciej Aniserowicz prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, NIP 5422824401). Przysługuje Tobie prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz na devstyle.pl/RODO. Powered by ConvertKit
Notify of
Karol

see you!

trackback

[…] Ścieżka DevTalk na konferencji! […]

Kurs Gita

Zaawansowany frontend

Szkolenie z Testów

Szkolenie z baz danych

Facebook

Książka

Zobacz również