fbpx
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
< 1 minut

Wywiad w ProgressBar


05.02.2016

Ekipa z ProgressBar porozmawiała ostatnio ze mną o zmianach w moim życiu, planach na przyszłość i ogólnie aktualnej rzeczywistości. Nieźle, nie? Link do ich posta: “Progress Bar 035 – Znaleźć Szczęście Programując”.

Ale się porobiło, zapraszają mnie w różne miejsca ;). Wkrótce powinno pojawić się więcej takich linków, ale póki co: ćććśśśśśś! Dziękuję Mirkowi i Maćkowi za fajną rozmowę. Efekt naszego wieczornego spotkania możecie obejrzeć poniżej:

Polecam też inne odcinki ProgressBar – chłopaki robią dobrą robotę!

A póki co… sam sobie obejrzę co tam nawygadywałem :).

Nie przegap kolejnych postów!

Dołącz do ponad 9000 programistów w devstyle newsletter!

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłania na wskazany przez Ciebie adres e-mail informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z serwisem devstyle.pl. Będzie to marketing bezpośredni, do realizacji którego wykorzystam Twoje telekomunikacyjne urządzenia końcowe. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Maciej Aniserowicz prowadzący działalność gospodarczą w Białymstoku (15-215) przy ul. Konopnickiej 14/8, NIP 5422824401. Przysługuje Tobie prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzam Twoje dane znajdziesz na devstyle.pl/RODO. Powered by ConvertKit
Notify of
Doro
Doro

Odnośnie spełnienia: apetyt rośnie w miarę jedzenia ;)

Myślę, że tak naprawdę nigdy nie osiągniesz takiego poczucia – “Zrobiłem w swoim życiu wszystko, co mogłem i jak najlepiej potrafiłem. Jestem spełniony”. W sumie spełnienie to takie wydumane pojęcie. Spełnienie powinieneś czuć każdego dnia (bez podtekstów ;) ) mówiąc sobie – “tak, to co dziś zrobiłem było dobre i nie żałuję tego ani trochę”.

Just sayin’

Łukasz
Łukasz

Dołączam się do życzących powodzenia ;) Inspirujesz, robisz to dobrze. Zastanawiam się czy nie będzie Ci brakować codziennych, z życia wziętych programistycznych zagwozdek, może czegoś w stylu “mędrca na 1/5 etatu”.

Kurs Gita

Zaawansowany frontend

Szkolenie z Testów

Szkolenie z baz danych

Facebook

Książka

Zobacz również