fbpx
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
3 minut

Jesienny rozkład prezentacyjnej jazdy


20.10.2015

Oj, bardzo polubiłem gadanie do Was – i do innych ludzi – na wydarzeniach wszelakich. Coś, co jeszcze niedawno powodowało kurczenie się łokci, zębów zgrzyty, włosów siwienie i grzechów odpuszczenie teraz jest po prostu… frajdą. Niech ktoś jeszcze kiedyś powie, że “się nie da”! Da się, da, a im dalej w prelegencki las – tym lepiej.

Pamiętaj o tym, Czytelniku: jeśli choć przez chwilę zaświtał Ci w głowie pomysł: “a może i ja bym o czymś gdzieś do kogoś pogadał?”. Jeśli nie masz gdzie i nie masz do kogo: pisz do mnie i przyjeżdżaj na naszą białostocką grupę .NET. Zwrócimy za dojazd, zakwaterujemy i zadbamy o dobrą zabawę. Po koniec ubiegłego roku był u nas taki jeden przyjezdny, który właśnie na dalekim wschodzie pierwszy szlif zdobył… a teraz bryluje na grupach i konferencjach w całym kraju. Więc serio: i da się, i warto :).

Ale do rzeczy. Minęła połowa października, a ja do końca listopada umówiłem sobie aż siedem (sic!) kolejnych wystąpień. Możliwe nawet, że będzie tego jeszcze więcej. Średnio wychodzi ponad jedno tygodniowo… i git! Będziemy mogli spotkać się na dość pokaźnym obszarze, bo i w Gdańsku (już w najbliższą sobotę!), i w Lublinie, i w Łodzi, i w Białymstoku, a nawet – o, jaki zaskok – w INTERNETACH! I kto wie gdzie jeszcze :).

Jeden temat – CQRS – mówiony był już tyle razy, że znam go lepiej niż kiedyś znałem pacierz. Inny – GMD (Getting More Done) – nie jest jeszcze wyeksploatowany, i czas to nadrobić (szczególnie, że tutaj odbiorcami będą studenci, którzy chyba najbardziej mogą zeń skorzystać). Oprócz tego przygotowałem dla Was dwa nowe materiały: o testowaniu konwencji (że też nawet nigdy o tym nie blogowałem!) oraz… Ano tak, wszędzie każdy trąbi o mikroserwisach, to i ja swoje kilka groszy dorzucam. W dość luźnej – może nawet aż za bardzo? – formie, która – mam nadzieję – się odbiorcom spodoba.

Kiedyś praktykowałem tworzenie “eventu” na fanpage bloga dla każdego wystąpienia. Zrezygnowałem z tego, ponieważ (… i tu dowolny powód, który i tak nikogo nie interesuje …). Zawsze aktualną listę minionych oraz zaplanowanych wystąpień znajdziecie na stronie Prelekcje, i tam też odsyłam po szczegóły.

CU zatem!

0 0 votes
Article Rating
1 Comment
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Krystian
Krystian
8 years ago

Devzobaczenia w Internetach i Lublinach :)

Kurs Gita

Zaawansowany frontend

Szkolenie z Testów

Szkolenie z baz danych

Książka

Zobacz również