fbpx
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
3 minut

Programistok – nowość na tech-mapie Polski


10.09.2015

W moim kochanym Białymstoku niewiele technicznych rzeczy się dzieje. Owszem, są fajne grupy pasjonackie. Owszem, są jakieś startupowe eventy. Albo TechKluby, Karotki itede. Ale coś takiego z mięchem? Techniczna konferencja z prawdziwego zdarzenia? Zapomnijcie.

Albo jednak nie, nie zapominajcie! Bo oto przed Wami: Programistok! Konferencja z pięknym mottem:

Białystok wielu kultur? Programistok wielu technologii!

Cztery białostockie grupy: .NET, Ruby, Python i JavaScript zakasały rękawy i robią coś wspaniałego. Programistyczne święto na miarę… no, prawdziwego programistycznego święta. Wybraliśmy do tego najlepszą możliwą datę: dziesiątego października. Data hardkorowych devów, w końcu to 1010 :).

Co tu dużo gadać. Koniecznie obadajcie stronę http://programistok.org. I Facebooka https://www.facebook.com/programistok. I Twittera https://twitter.com/programistok. Rejestracja działa albo już albo zacznie lada chwila: http://programistok2015.evenea.pl. Symboliczna opłata to 20zł.

Czego możecie się spodziewać? Świetnych prelegentów (http://programistok.org/#agenda), niesamowitej atmosfery, anglojęzycznych interdyscyplinarnych wystąpień, kultowych before- i after-party (a pewnie że bawimy się i przed i po, w końcu Białystok, nie? ;) ). I wielu, wielu niespodzianek. Będzie co wspominać.

Zapraszam wszystkich razem i każdego z osobna. Posłuchamy, pobawimy się, pogadamy. I będzie naprawdę wypas. Do zobaczenia 10 października. Albo i 9 jeśli masz odwagę ;).

Bonus dla Czytelników: oto kod “early access” do rejestracji. Na pierwszej stronie rejestracji wpisujecie kod ke1q3yk1ay. Potem wybieracie bilet za 9999 PLN. Potem wpisujecie kolejny kod: d2a7a032. Macie wtedy zniżkę 100% i jedziecie na Programistok, jea! Kto pierwszy ten lepszy, GO! Co prawda wartość nominalna biletu to tylko 20zł, ale wejściówek nie jest tak znowu wiele, więc lepiej zaklepać sobie wcześniej ;).

P.S. Nawet jeśli nie zamierzasz/nie możesz uczestniczyć w konferencji to i tak gorąco zachęcam do śledzenia naszych social media. A dlaczego? A dlatego, że mamy najlepszy PR/marketing/copywriting we wszechświecie. Serio, nie waham się użyć tych mocnych słów. To za sprawą naszego social-geniusza, Mateusza Andrzejewskiego, który po prostu bezpardonowo kładzie na łopatki wszystkie akcje społecznościowe z jakimi mieliście kiedykolwiek do czynienia, niezależnie od kontekstu, firmy, wyznania czy dnia tygodnia. Trochę wiedziałem do czego Mateusz jest zdolny, bo to on dba o wizerunek i oryginalne “akcje specjalne” naszej lokalnej grupy .NET, którą wraz z nim prowadzę, ale to co wyprawia przy okazji konferencji przechodzi ludzkie pojęcie. Zresztą oto próbka jego umiejętności:

Mamy nadzieję, że u nas #frekwencja będzie zdecydowanie większa ;)

#programistok #referendum #głosowanie #finaliści #cfp #wkrótce

Posted by Programistok on Monday, September 7, 2015

Jeszcze raz zatem: przybywajcie tłumnie! Do zobaczenia w październiku!

0 0 votes
Article Rating
1 Comment
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Marek Seweryn
Marek Seweryn
8 years ago

super, że 4 różne grupy połączyły siły żeby zorganizować wspólnie konferencję ;) tak trzymać !!!!

Kurs Gita

Zaawansowany frontend

Szkolenie z Testów

Szkolenie z baz danych

Książka

Zobacz również