fbpx
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
2 minut

Zapraszam na darmowe szkolenie z testów


02.09.2015

Słyszeliście o devWarsztatach, bardzo zacnej inicjatywie Gutka? Założenie jest proste: spotyka się kilkanaście osób w sobotę i klepią kod pod ustalonym motywem przewodnim. Poprzednia – dziewicza – przedwakacyjna – edycja cieszyła się wielkim zainteresowaniem i efekt był podobno niezmiernie pozytywny.

Tym razem piszę na ten temat dedykowaną notkę, ponieważ już 26 września w Warszawie stanę na stanowisku prowadzącego i spędzę tak całą sobotę z geekami zagłębiającymi się w tajniki pisania testów automatycznych tak, aby przynosiły one wartość dodaną. A nie odjętą, jak to niestety często w przypadku testów bywa. Materiału mam co prawda aż na 3 dni (tutaj pełny plan szkolenia), ale wybiorę z niego największe smakowitości na tę okazję.

Kto chętny? ;) Ja ze swojej strony mogę obiecać dobry fun i dużo ciekawych problemów czekających na rozwiązanie. Jedyne czego oczekuję od wszystkich razem i każdego z osobna to feedback! Serio, jeśli zapiszesz się na to wydarzenie to koniecznie musisz później podzielić się ze mną uwagami. Będę ścigał wszelkimi kanałami aż chociaż kilka zdań od każdego otrzymam.

Obserwujcie zatem devWarsztaty: www: http://devwarsztaty.pl , twitter: https://twitter.com/devwarsztaty , facebook: https://www.facebook.com/devwarsztaty, meetup: http://www.meetup.com/devWarsztaty. I zapisujcie się, bo poprzednim razem miejscówki rozeszły się bardzo prędko!

Do zobaczenia!

0 0 votes
Article Rating
5 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
czoper
8 years ago

Kolejne nowości, no no no… :) Trzymam kciuki!

(BTW: link do pełnego planu szkolenia nie bangla)

Roman Suska
Roman Suska
8 years ago

Cześć, będzie możliwość zorganizowania transmisji online ze szkolenia? Ewentualnie jakieś nagranie?

trackback

[…] Zapraszam na darmowe szkolenie z testów […]

Kurs Gita

Zaawansowany frontend

Szkolenie z Testów

Szkolenie z baz danych

Książka

Zobacz również