fbpx
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
4 minut

Wednewsday: konferencyjnie i grupowo


08.10.2014

Ostatnio ten blog przypomina bardziej opis moich prelegenckich wędrówek (albo jak to napisał Przemek w niedawnym komenatrzu: “lajfstajl pełną gębą” :) ). Ale co poradzić, skoro “mówienie” zaczęło mnie kręcić przynajmniej tak samo jak “pisanie”. Kto by pomyślał… Zdarza się i tak †, jak by to poległy Kurt Vonnegut napisał.

Tak więc ten tego, do rzeczy.

Po moich trzech niedawnych występach w Krakowie, Białymstoku i Gliwicach procentowa karawana jedzie dalej! W najbliższej przyszłości będziemy mogli się pomiziać przy minimum kolejnych trzech okazjach:

18 października: EEEEVERYWHERE i dotnetconf.pl

Pewnie wszyscy kojarzycie dotnetConf – konferencję online organizowaną przez Hanselmana? Grupa naszych ziomków rok temu zorganizowała polską edycję, gdzie miałem przyjemność poopowiadać o testach. Inicjatywa zaiste świetna, huge success, wszystko pięknie. Cieszy więc, że teraz – rok później – znowu odbędzie się taka online’owa programistyczna dev-fiesta. Cieszy jeszcze bardziej, że chłopaki ponownie mnie zaprosili do pogadania. Będzie też wiele innych osób, zapowiada się super. Zresztą zobaczcie sami: http://dotnetconf.pl/Agenda. Pizza, browar i piękna jesienna sobota przed TV/monitorem/rzutnikiem się szykuje.

Jeśli planujecie mnie posłuchać (mówię, tak jak w ubiegłym roku, jako pierwszy, o 15:00) to zachęcam do przypomnienia sobie mojego zeszłorocznego wystąpienia: http://www.youtube.com/watch?v=gQaShMN_tN8. W tym roku będzie część druga. A może za rok trzecia, i tak dalej…? :)

Aha, zachęcam do rejestracji bo dzięki temu będzie można zgarnąć Resharpera i NCruncha!

13 listopada: Warszawa i WG.NET

Na warszawskiej grupie (tej z jakiegoś powodu “nieoficjalnej”) już bywałem i za każdym razem było elegancko. Za miesiąc zawitam tam ponownie, aby zrobić “premierowy test-drive” mojej kolejnej prezentacji. Więc tym bardziej będę liczył na feedback!

Sesja będzie nazywać się “CQRS dla każdego” i będzie o… a zresztą, domyślcie się sami ;).

22 listopada: Gdańsk i <top secret>

Niestety nie mogę napisać szczegółów, ponieważ strona tego eventu nie jest jeszcze online, chociaż całe info miało być publicznie dostępne już ponad tydzień temu. W każdym razie będzie warto zjawić się w tą sobotę w Gdańsku, bo:

  • będzie tam konferencja dla .netowców
  • nie będzie się za nią płacić
  • z tego co wiem to wystąpi tam prawdziwy killer jeśli chodzi o światowych prelegentów…
  • …i ja też :) (znowu o CQRS)
  • nie będzie to pierwsza edycja tego eventu, a poprzednim razem wyszło naprawdę wyśmienicie

Dodatkowo dzień wcześniej Julia Marcell gra w Warszawie, więc być może akurat przy okazji uda mi się zboczyć trochę z trasy Białystok-Gdańsk, żeby sobie na nią w Stodole popatrzeć :).

Wróćcie tutaj dzisiaj albo jutro po więcej szczegółów, podobno dzisiaj już na stówę pojawią się wszystkie informacje i wtedy zaktualizuję posta.

UPDATE 11.10.2014: co prawda oficjalnej strony nadal jeszcze nie ma online z jakichś powodów, ale pojawił się event na fejsie: https://www.facebook.com/events/1484704528469013/. Dlatego też mniemam, że mogę już mówić:). W Gdańsku odbędzie się druga edycja konferencji GET.NET, a ten mega-prelegent o którym wspomniałem to Udi Dahan!!! Chociażby z tego powodu warto być. A pierwsza edycja konferencji była bardzo udana: http://www.maciejaniserowicz.com/2014/04/14/po-konferencji-get-net/.

Jak na razie nic więcej zaplanowanego nie ma, chociaż i tak jesień wygląda(ła) dość intensywnie. Zresztą jeśli prezentacja o CQRS okaże się udana to pewnie w jakieś tournee będzie wypadało po raz kolejny uderzyć;). CU, LUV4EVA!

Notify of
pmarek
pmarek

I jak z tym TopSecret? Odświeżam co parę godzin od dwóch dni i nic :)

michalk
michalk

Tagi zdradzają o jaką konferencje chodzi ;) Co prawda strona nieodświeżona, ale na na facebooku napisali: “GET.NET W GDAŃSKU! • Interesujesz się programowaniem? • Specjalizujesz się w technologii .NET? • Chcesz poznać ekspertów w .NET z Polski i zagranicy oraz integrować się ze środowiskiem IT? CHCIAŁBYŚ WZIĄĆ UDZIAŁ W NAJWIĘKSZYM I JEDYNYM TEGO TYPU WYDARZENIU MERYTORYCZNYM W POLSCE PÓŁNOCNEJ, POŚWIĘCONEMU W CAŁOŚCI .NET? Już 22.11.2014 w Amber Expo odbędzie się jedna z najbardziej oczekiwanych konferencji IT w Polsce – GET. NET po raz pierwszy w Gdańsku. 2 sesje warsztatowe, 10 prelegentów z Polski i zagranicy m.in. Udi Dahan, Tomasz Kopacz,… Read more »

pmarek
pmarek

Jest już strona: https://konferencjaget.net

m
m

Kurs Gita

Zaawansowany frontend

Szkolenie z Testów

Szkolenie z baz danych

Facebook

Książka

Zobacz również