Wednewsday: konferencyjnie i grupowo

6

Ostatnio ten blog przypomina bardziej opis moich prelegenckich wędrówek (albo jak to napisał Przemek w niedawnym komenatrzu: “lajfstajl pełną gębą” :) ). Ale co poradzić, skoro “mówienie” zaczęło mnie kręcić przynajmniej tak samo jak “pisanie”. Kto by pomyślał… Zdarza się i tak †, jak by to poległy Kurt Vonnegut napisał.

Tak więc ten tego, do rzeczy.

Po moich trzech niedawnych występach w Krakowie, Białymstoku i Gliwicach procentowa karawana jedzie dalej! W najbliższej przyszłości będziemy mogli się pomiziać przy minimum kolejnych trzech okazjach:

18 października: EEEEVERYWHERE i dotnetconf.pl

Pewnie wszyscy kojarzycie dotnetConf – konferencję online organizowaną przez Hanselmana? Grupa naszych ziomków rok temu zorganizowała polską edycję, gdzie miałem przyjemność poopowiadać o testach. Inicjatywa zaiste świetna, huge success, wszystko pięknie. Cieszy więc, że teraz – rok później – znowu odbędzie się taka online’owa programistyczna dev-fiesta. Cieszy jeszcze bardziej, że chłopaki ponownie mnie zaprosili do pogadania. Będzie też wiele innych osób, zapowiada się super. Zresztą zobaczcie sami: http://dotnetconf.pl/Agenda. Pizza, browar i piękna jesienna sobota przed TV/monitorem/rzutnikiem się szykuje.

Jeśli planujecie mnie posłuchać (mówię, tak jak w ubiegłym roku, jako pierwszy, o 15:00) to zachęcam do przypomnienia sobie mojego zeszłorocznego wystąpienia: http://www.youtube.com/watch?v=gQaShMN_tN8. W tym roku będzie część druga. A może za rok trzecia, i tak dalej…? :)

Aha, zachęcam do rejestracji bo dzięki temu będzie można zgarnąć Resharpera i NCruncha!

13 listopada: Warszawa i WG.NET

Na warszawskiej grupie (tej z jakiegoś powodu “nieoficjalnej”) już bywałem i za każdym razem było elegancko. Za miesiąc zawitam tam ponownie, aby zrobić “premierowy test-drive” mojej kolejnej prezentacji. Więc tym bardziej będę liczył na feedback!

Sesja będzie nazywać się “CQRS dla każdego” i będzie o… a zresztą, domyślcie się sami ;).

22 listopada: Gdańsk i <top secret>

Niestety nie mogę napisać szczegółów, ponieważ strona tego eventu nie jest jeszcze online, chociaż całe info miało być publicznie dostępne już ponad tydzień temu. W każdym razie będzie warto zjawić się w tą sobotę w Gdańsku, bo:

 • będzie tam konferencja dla .netowców
 • nie będzie się za nią płacić
 • z tego co wiem to wystąpi tam prawdziwy killer jeśli chodzi o światowych prelegentów…
 • …i ja też :) (znowu o CQRS)
 • nie będzie to pierwsza edycja tego eventu, a poprzednim razem wyszło naprawdę wyśmienicie

Dodatkowo dzień wcześniej Julia Marcell gra w Warszawie, więc być może akurat przy okazji uda mi się zboczyć trochę z trasy Białystok-Gdańsk, żeby sobie na nią w Stodole popatrzeć :).

Wróćcie tutaj dzisiaj albo jutro po więcej szczegółów, podobno dzisiaj już na stówę pojawią się wszystkie informacje i wtedy zaktualizuję posta.

UPDATE 11.10.2014: co prawda oficjalnej strony nadal jeszcze nie ma online z jakichś powodów, ale pojawił się event na fejsie: https://www.facebook.com/events/1484704528469013/. Dlatego też mniemam, że mogę już mówić:). W Gdańsku odbędzie się druga edycja konferencji GET.NET, a ten mega-prelegent o którym wspomniałem to Udi Dahan!!! Chociażby z tego powodu warto być. A pierwsza edycja konferencji była bardzo udana: http://www.maciejaniserowicz.com/2014/04/14/po-konferencji-get-net/.

Jak na razie nic więcej zaplanowanego nie ma, chociaż i tak jesień wygląda(ła) dość intensywnie. Zresztą jeśli prezentacja o CQRS okaże się udana to pewnie w jakieś tournee będzie wypadało po raz kolejny uderzyć;). CU, LUV4EVA!

Nie przegap kolejnych postów!

Dołącz do ponad 9000 programistów w devstyle newsletter!

Tym samym wyrażasz zgodę na otrzymanie informacji marketingowych z devstyle.pl (doh...). Powered by ConvertKit
Share.

About Author

Programista, trener, prelegent, pasjonat, blogger. Autor podcasta programistycznego: DevTalk.pl. Jeden z liderów Białostockiej Grupy .NET i współorganizator konferencji Programistok. Od 2008 Microsoft MVP w kategorii .NET. Więcej informacji znajdziesz na stronie O autorze. Napisz do mnie ze strony Kontakt. Dodatkowo: Twitter, Facebook, YouTube.

6 Comments

 1. I jak z tym TopSecret? Odświeżam co parę godzin od dwóch dni i nic :)

 2. pmarek,
  Napisałem tak żeby czytelnicy odświeżali i statsy mi podbili;).
  A tak serio: nie mam pojęcia dlaczego, ale strona oficjalna jeszcze nie jest opublikowana. Jak będzie to o niej tutaj napiszę.

 3. Tagi zdradzają o jaką konferencje chodzi ;)
  Co prawda strona nieodświeżona, ale na na facebooku napisali:
  “GET.NET W GDAŃSKU!

  • Interesujesz się programowaniem?
  • Specjalizujesz się w technologii .NET?
  • Chcesz poznać ekspertów w .NET z Polski i zagranicy oraz integrować się ze środowiskiem IT?

  CHCIAŁBYŚ WZIĄĆ UDZIAŁ W NAJWIĘKSZYM I JEDYNYM TEGO TYPU WYDARZENIU MERYTORYCZNYM W POLSCE PÓŁNOCNEJ, POŚWIĘCONEMU W CAŁOŚCI .NET?

  Już 22.11.2014 w Amber Expo odbędzie się jedna z najbardziej oczekiwanych konferencji IT w Polsce – GET. NET po raz pierwszy w Gdańsku. 2 sesje warsztatowe, 10 prelegentów z Polski i zagranicy m.in. Udi Dahan, Tomasz Kopacz, Maciej Aniserowicz, Jakub Gutkowski, Marcin Borecki, IT networking, 500 uczestnkików oraz wiele innych technicznych atrakcji na miejscu.

  Organizatorem GET.NET jest firma Sii. Partnerem strategicznym zostało Miasto Gdańsk, a merytorycznym Microsoft. Do współpracy przy GET.NET zaprosiliśmy również Invest in Pomerania, Radio Gdańsk, Geek Club oraz portal StudentNews.pl”