DevDay pre-party!

7

Do biegu, gotowi…

Już niewiele ponad tydzień zostało do wydarzenia oczekiwanego przeze mnie (i wielu z Was zapewne także) od roku bez mała, a mianowicie: DevDay 2014! Miałem tyle szczęścia, że bez większych problemów udało mi się wyrwać wejściówkę już w pierwszym “batchu”. A dla swojej Joanny – w drugim. Ogień!!

O samej konferencji póki co nie ma wiele więcej do napisania, po prostu będzie wypas i tyle :). W tym kontekście jednak pozostając wspomnieć pragnę o czymś innym, a mianowicie: o krakowskim DevDayowym pre-party zorganizowanym przez KGD.NET. Ja tam będę gadał o Dependency Injection. A Michał Łusiak, delegat sławnego Trettona, o F#. Najprawdopodobniej postaramy się, żeby było ciekawie ;).

Posiadanie biletu na DevDay nie jest wymagane, więc wraz z organizatorami zapraszam wszystkich chętnych w czwartek 25 września na godzinę 18:30 do krakowskiej siedziby ABB. Więcej info tutaj: http://www.meetup.com/KGD-NET/events/207538542/.

Do zobaczenia!

EDIT: Właśnie dowiedziałem się od Michała, że Tretton sponsoruje browar i pizzę na spotkaniu, więc tym milej powinno tam być :).

Nie przegap kolejnych postów!

Dołącz do ponad 9000 programistów w devstyle newsletter!

Tym samym wyrażasz zgodę na otrzymanie informacji marketingowych z devstyle.pl (doh...). Powered by ConvertKit
Share.

About Author

Programista, trener, prelegent, pasjonat, blogger. Autor podcasta programistycznego: DevTalk.pl. Jeden z liderów Białostockiej Grupy .NET i współorganizator konferencji Programistok. Od 2008 Microsoft MVP w kategorii .NET. Więcej informacji znajdziesz na stronie O autorze. Napisz do mnie ze strony Kontakt. Dodatkowo: Twitter, Facebook, YouTube.

7 Comments

  1. A czy macie w planach może to nagrać? Bo w ten sam dzień w fabryce jest Alestorm i już mam bilety także nie dam rady a z chęcią bym uczestniczył :(

  2. WhiteLightning on

    Na to spotkanie mozna przyjsc po prostu z biegu czy trzeba sie wczesniej rejestrowac?

  3. Pingback: Relacja z DevDay 2014 | Maciej Aniserowicz o programowaniu