fbpx
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
2 minut

DevDay pre-party!


17.09.2014

Do biegu, gotowi…

Już niewiele ponad tydzień zostało do wydarzenia oczekiwanego przeze mnie (i wielu z Was zapewne także) od roku bez mała, a mianowicie: DevDay 2014! Miałem tyle szczęścia, że bez większych problemów udało mi się wyrwać wejściówkę już w pierwszym “batchu”. A dla swojej Joanny – w drugim. Ogień!!

O samej konferencji póki co nie ma wiele więcej do napisania, po prostu będzie wypas i tyle :). W tym kontekście jednak pozostając wspomnieć pragnę o czymś innym, a mianowicie: o krakowskim DevDayowym pre-party zorganizowanym przez KGD.NET. Ja tam będę gadał o Dependency Injection. A Michał Łusiak, delegat sławnego Trettona, o F#. Najprawdopodobniej postaramy się, żeby było ciekawie ;).

Posiadanie biletu na DevDay nie jest wymagane, więc wraz z organizatorami zapraszam wszystkich chętnych w czwartek 25 września na godzinę 18:30 do krakowskiej siedziby ABB. Więcej info tutaj: http://www.meetup.com/KGD-NET/events/207538542/.

Do zobaczenia!

EDIT: Właśnie dowiedziałem się od Michała, że Tretton sponsoruje browar i pizzę na spotkaniu, więc tym milej powinno tam być :).

0 0 votes
Article Rating
7 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
matma
matma
9 years ago

A czy macie w planach może to nagrać? Bo w ten sam dzień w fabryce jest Alestorm i już mam bilety także nie dam rady a z chęcią bym uczestniczył :(

Marcin
Marcin
9 years ago
Reply to  matma

Zdjęcia będą na bank ;)

Wojtek(szogun1987)
9 years ago

No cóż może za rok.

WhiteLightning
9 years ago

Na to spotkanie mozna przyjsc po prostu z biegu czy trzeba sie wczesniej rejestrowac?

trackback

[…] wrażenia procent pro Do DevDay uczuciem gorącym pałam. O czym zresztą wspomniałem na pre-party: że łaknąłem go jak kaniania dżdżu, tudzież jak świnia trufli. Który to tekst skądinąd […]

Kurs Gita

Zaawansowany frontend

Szkolenie z Testów

Szkolenie z baz danych

Książka

Zobacz również