fbpx
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
< 1 minut

Dependency Injection w Olsztynie


04.06.2014

Równo za tydzień, czyli we środę 11 czerwca, śmigam do Olsztyna na spotkanie tamtejszej grupy .NET nazywającej się OLMUG. I o DI będę prawił. Cieszy mnie to z przynajmniej pięciu powodów. Pierwsze trzy są banalne: samo spotkanie, droga tam i droga z powrotem. Po czwarte: pomysł na tą prezentację zrodził się w mojej głowie podczas dyskusji na naszej białostockiej grupie, kiedy to występował Daniel wywodzący się z Olsztyna właśnie. A po piąte: z Olsztyna pochodzi również Julia Marcell, o której kilkukrotnie pisałem, więc musi tam być fajnie;).

Jak się okazuje, na spotkaniu nie będzie żadnego innego wystąpienia, więc jest okazja do rozwleczenia się niesamowicie:). Dobrze.

A po moim gadaniu pizza i browar, bo to zakończenie sezonu. Miło. Zapraszam i do zobaczenia w Sphinxie przy Staromiejskiej 15! Let’s inject!

Link do strony spotkania: http://olmug.pl/blog/olmug-2014-06-11-dependency-injection.

Nie przegap kolejnych postów!

Dołącz do ponad 9000 programistów w devstyle newsletter!

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłania na wskazany przez Ciebie adres e-mail informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z serwisem devstyle.pl. Będzie to marketing bezpośredni, do realizacji którego wykorzystam Twoje telekomunikacyjne urządzenia końcowe. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Maciej Aniserowicz prowadzący działalność gospodarczą w Białymstoku (15-215) przy ul. Konopnickiej 14/8, NIP 5422824401. Przysługuje Tobie prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzam Twoje dane znajdziesz na devstyle.pl/RODO. Powered by ConvertKit

Comments are closed.

Kurs Gita

Zaawansowany frontend

Szkolenie z Testów

Szkolenie z baz danych

Facebook

Książka

Zobacz również